دانلود The Dark Book: RPG Offline 3.3.7 – بازی نقش آفرینی کتاب تاریک برای اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی موبایل The Dark Book یک ماجراجویی فانتزی با تم تاریک را به شما ارائه می کند و می تواند بسیار هیجان انگیز ظاهر شود. بازی هر علاقه مند به دنیای فانتزی را راضی می کند و می تواند سرزمین های وسیعی را در اختیارش قرار دهد. مورگورت نام سرزمینی است که بازی در آن جریان دارد و باید بتوانید بسیاری از دوستان و دشمنان خود را در آن ملاقات کنید. می توانید گیم پلی بسیار هیجان انگیزی را در بازی تجربه کنید و در مسیر حوادثی قرار بگیرید که می توند ساعت ها شما را سرگرم کند. باید حواستان به اتفاقات بازی باشد و در یک ریتم جالب، ماموریت های خواسته شده را در بازی انجام دهید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۲ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

The Dark Book: RPG Offline 3.3.7 Apk + Mod + Data

کاور-The-Dark-Book

info

• Immerse yourself in the lands of Morghoth in this dark fantasy adventure, a game that any role-playing enthusiast has to try at least once!

History
Welcome to Morghoth a dark land where souls have awakened in the heart of Darkness by the fault of a book, The Dark Book! You’ll start your journey to a remote city, meet many friends and enemies along your way that will make you find out what happened and who and who is responsible for these dark events.

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

پوشه دیتا (com.underbyte.rpgkit) را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی کنید.

از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود

  دانلود فایل دیتا

ADs