دانلود بازی نقش آفرینی افسانه فاتی The Legend of Faty 1.3 – اندروید

بازی موبایل The Legend of Faty سبک کارتونی و بسیار جذابی را به صورت جهان باز در اختیار بازیکنان قرار می دهد و بازیکنان می توانن به جنگ شیطان بروند. بازی دارای یک دوره صلح بسیار هیجان انگیز است که باید چگونگی ایجاد تغییر در آن را متوجه شده و وارد داستان های هیجان انگیز بازی شوید. بازی دارای بخش هایی است که باید با تلاش خود را به موفقیت برسانید.

با دانلود این بازی می توانید به خنثی سازی حیله های دشمنان پرداخته و مقدار زیادی از پول و مال را برای خودتان داشته باشید. کمک های زیادی در اختیار شما خواهد بود و باید بتوانید با داشتن خلاقیت به متحدسازی نیروهای خودی بپردازید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۵٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

The Legend of Faty 1.3 Apk + Data

کاور-The-Legend-of-Faty

info

The Legend of Faty is a cartoon-style and open world game.

After the War of the Devil, the world has entered a period of peace. It’s said that the world will be changed soon by someone, but no one knows how it will change.

You are going to be the one who will change the world. It’s almost impossible to achieve victory by yourself. You need to invite neutral beings to be your allies. They will give you great help. But, they will also share a lot of your money and experience.

Changelog:
The Legend of Faty

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب نمایید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمایید.

پوشه دیتا را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی نمایید.

از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل دیتا