دانلود The Outlived v1.0.12 – بازی دور از خانه برای اندروید

بازی The Outlived توسط استودیو بازی سازی xiaojiao zhang در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک اکشن می باشد که توانسته با ۱۰۰ هزار دانلود امتیاز ۴٫۱ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. با ورود به بازی The Outlived نبرد برای زنده ماندن را تجربه کرده و با تمام وجود برای ادامه ی زندگی و بقا تلاش کنید. بازماندگان باید تمام انواع مهارت های پایه بقا مثل شکار، جمع آوری غذا، منابع و آب، خانه و دیوارهای دفاعی را در طول بازی یاد گرفته و از این مهارت های خود استفاده کنند.

در این بازی امکان ارتباط و ساخت تیم یا گروه با دیگر پلیر های موجود در بازی وحود دارد. در ابتدا باید برای خود یک سر پناه ایجاد کرده و با استفاده از منابع موجود اقدام به ساخت خانه یا سر پناه کنید. با پیشروی در بازی شما باید به فکر نیاز های اساسی خود از جمله غذا باشید. در مراحل بالاتر می توانید از وسایل نقلیه مختلف نیز استفاده کنید. شما برای اجرای این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

The Outlived v1.0.12 Apk + Data

بازی-the-outlived-اندروید

info

In the darkness, you lived like a dead man, annoyed by the mundane pressures of everyday life, parent’s and Boss’ complain reverberated in your head. Somehow you woke up, found yourself in a deserted wasteland, with weapon in hand you hit the road…… Players, welcome to The Outlived. From this second, all skills and memories you mastered in civilized world are of no use at all, Survival is your only goal.

راهنمای نصب

– فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب نمایید.
– فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج نمایید.
– پوشه دیتا را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb واقع در حافظه اصلی کپی نمایید.
– از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل دیتا