دانلود بازی استراتژیک یورش تاج و تخت Throne Rush 5.15.0 – اندروید

Throne Rush یک بازی استراتژیک و زیبای می باشد که با ارائه گیم پلی زیبا و مهیج یک بازی لذت بخش را به همراه مبارازت و جنگ های کلاسیک خواهد داشت و شما خواهید توانست تا با دانلود Throne Rush لحظات سرگرم کننده بسیاری را داشته باشید. بازی در نسخه جدید دارای بروزرسانی های زیادی می باشد که همراه با ارائه گرافیکی زیباتر نیز می باشد. این بازی حماسی بیش از ۲۰ میلیون بار دانلود شده است و توانسته است تا در بخش آنلاین تعداد جنگ های پرشماری را به ثبت برساند. این بازی دنیای فانتزی و شگفت انگیزی را برای شما خواهد داشت و خواهید توانست تا به مانند یک جنگ سالار به جنگ اعزام شده و لحظات هیجان انگیزی را تجربه نمایید. تبدیل شدن شما به یک رهبر کارکشته زمانی امکان پذیر خواهد بود که بتوانید کمک خوبی برای قبلیه خودتان باشید و با کارهای خودتان شرایط بهتری را برای زندگی آنها ایجاد نمایید. بازی دارای جوایز منحصربفردی خواهد بود که می توانید آنها را تجربه نمایید.

با دانلود Throne Rush کاربران می توانند در مسابقات مختلف شرکت نمایند و با استراتژی درستی به رقابت پردازند که همگی در پیروزی نقش خواهند داشت. دنیای بازی به قدری زیبا می باشد که گرافیک عالی نیز به کمک آن آمده است و توانسته اند تا یک حالت اعتیاداوری را ایجاد نماید که شما هیچگاه از ان خسته نخواهید شد. شما در بازی می بایستی رویدادهای مختلف را طی کرده و پاداش های مختلف را به همراه آن کسب نمایید. در بازی می توانید دوستان خود را دعوت کرده و در نهایت رقابت خوب و مهیجی را با آنها تجربه کنید. بازی روی اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Throne Rush از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Throne Rush 5.15.0 Apk

Throne-Rush-Cove

Throne-Rush-Screenshot-1  Throne-Rush-Screenshot-2

info

Epic war game with more than 20 million downloads

More than 700 000 5-star reviews

Download Throne Rush to reveal an amazing fantasy world and create your own kingdom!

Changelog :

Brave Warlords!

Hurry up to download a new update to make your game experience even more exciting. What’s new:

— Become a co-leader or the elder and help lead the clan;

— Take part in Queen of Hearts Tournament from September 16th to October 3d, gain fragments and collect new unique relics;

— Performance improvements & bugs fixes;

Update the app and don’t forget to rate us!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

ADs