دانلود Tiny Gladiators v2.2.6 – بازی گلادیاتورهای کوچک برای اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Tiny Gladiators توسط استودیو بازی سازی BoomBit Games در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک آرکید می باشد. این بازی دارای گلادیاتور های زیادی با قدرت های مختلفی است که باید از میان آنها گلادیاتور مورد علاقه خود را انتخاب کرده و از او برای جنگیدن با دیگر گلادیاتور ها استفاده کنید.

هر کدام از گلادیاتورها دارای سلاح ها و تاکتیک های منحصر به فردی هستند که باید در مبارزه با دشمنان خود از این تاکتیک ها استفاده کرده تا بتوانید حریف خود را شکست دهید و با جمع آوری امتیاز به ارتقاء دادن سلاح ها و زره های خود بپردازید. این بازی را میتوانید به صورت داستانی تک نفره در ۴ منطقه ی جنگی پشت سر بگذارید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

Tiny Gladiators v2.2.6 Apk + Mod

کاور-بازی-tiny-gladiators

info

Begin your fighting game journey as you battle for glory, fight against powerful enemies and discover new virtual worlds. Watch out! Your opponents will become larger at the end of every stage in this unique action RPG game. Crush your enemies in this dynamic skill based fighting game using unique sets of armor and weapons. Pick from 4 different virtual character classes in this one of a kind PvP online game.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده