دانلود نرم افزار پشتیبان گیری Titanium Backup 8.3.2 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Titanium Backup یک برنامه عالی و کاربردی به منظور گرفتن پشتیبان از اطلاعات مختلف گوشی های اندرویدی می باشد و با دانلود Titanium Backup می توانید از امکانات برنامه استفاده نمایید.. این برنامه در بین برنامه های مشابه دارای محبوبیت بسیاری می باشد چرا که دارای بیش از ۲۰ میلیون کاربر بوده و شما می توانید به ۳۱ زبان مختلف از آن استفاده نمایید. توسط این برنامه می توانید عملیات پشتیبان گیری و بازگردانی داده های خود را براحتی انجام دهید و برنامه های خود را محافظت نمایید. این برنامه امنیت بالایی دارد و همه کاربران می توانند از کارت حافظه خود برای ذخیره سازی استفاده نمایند. امکان تعیین الگوریتم های ذخیره سازی و فشرده سازی در دست خود کاربر خواهد بود.

با دانلود Titanium Backup می توانید از سیستم عامل نیز پشتیبان گیری نمایید و در هنگام کند شدن سیستم عامل خود آن را به حالت قبلی خودش بازگردانی نمایید. برای این منظور شما باید داده های هر برنامه خود را ذخیره نمایید و برای بازیابی دقیق تر اطلاعات خود به صورت های بهتری آن را فشرده سازی نمایید. برنامه پیش رو دارای رتبه عالی در سایت گوگل می باشد و شما قادر خواهید بود با روت گوشی خود از ویژگی های زیبای برنامه استفاده نمایید. این برنامه بر روی سیستم عامل اندروید ۱.۵ و بالاتر نصب و اجرا می شود و کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Titanium Backup از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

کاور-Titanium-Backup

Titanium-Screenshot

info

You can backup, restore, freeze (with Pro) your apps + data + Market links. This includes all protected apps & system apps, plus external data on your SD card. You can do 0-click batch & scheduled backups. Backups will operate without closing any apps (with Pro). You can move any app (or app data) to/from the SD card. You can browse any app’s data and even query the Market to see detailed information about the app.

Changelog :

Fixed FC when changing the backups folder location, if DocumentsProvider denies TB access to the previous location.

Fixed FC during app backup on some platforms.

Major translation updates.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – Lite