دانلود Town Village 1.8.11 – بازی کژوال دهکده شهری برای اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی موبایل Town Village ترکیب منحصربفردی از یک روستا را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید مدیریت آن را برعهده بگیرید و کشاورزی خود را بنا کنید. بازی در سبک مزرعه داری و مدیریتی بنا نهاده شده است و می توانید شهرک رویایی خود را داشته باشید. کارخانه ها و ساختمان های مختلف در بازی وجود دارد و می توانید توسعه شهر را بدست بگیرید. بازی دارای مزارع زیادی است و باید ماموریت های زیادی را در بازی انجام دهید. شهرت خود را بسازید و با هدایت و رهبری درست شهر، در نهایت خودتان را در جهان معروف کنید.

با دانلود Town Village می توانید ترکیبی رویایی از یک شهر را بسازید و مردم خود را شاد و راضی نگه دارید. اقتصاد بسیار مهم است و باید همواره با خرید و فروش بسیار، بازار خود را رونق دهید و محصولات زیادی را در مزارع خود ایجاد کنید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Town Village 1.8.11 Apk + Mod

کاور-Town-Village

info

Town Village is a unique mix of citybuilding and farming. Build your dream farm township consisting of houses, farms, factories, community buildings and a seaside trading port. Manage the farm and village productions in your fun cartoon farm town, sell goods to further develop and expand your farm city, harvest hay farms and grow your island to a flourishing trading port township in the area.
Town Village is a unique mix of citybuilding and farming. Build your dream town! It’s free!

Enjoy Town Village for free, created by the number 1 citybuilder developer for mobile: Sparkling Society, with over a dozen cool city building games and over 60 million players worldwide.

WHAT’S NEW
Bugfix

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود

ADs