دانلود Trailer Park Boys Greasy Money v1.9.0 – بازی شبیه سازی بچه های پارک تریلر برای اندروید

بازی Trailer Park Boys Greasy Money توسط استودیو بازی سازی East Side Games Studio در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک شبیه سازی می باشد که توانسته با ۱ میلیون دانلود امتیاز ۴٫۷ از ۵٫۰ ار در گوگل پلی ثبت کند. بازی Trailer Park Boys Greasy Money از روی سریال معروف “بچه های پارک تریلر” ساخته شده است و در آن باید شهری به نام سانی ویل را مدیریت کنید.

با شخصیت های دوست داشتنی بچه های پارک تریلر به نام های بابلز، ریکی و جولین همراه شوید. کسب و کارهای مختلف خود را ارتقا دهید و کارمندان جدیدی را استخدام کنید تا حتی زمانی که در بازی نیستید هم برای شما امتیاز جمع کنند، کسب و کارهایتان را اداره کنند و در نهایت بازی را پیش ببرند. شما در این بازی با انواع چالش های مختلف روبرو خواهید شد و باید از پس این چالش ها بر بیایید تا بتوانید بازی را پیش ببرید. یکی از چالش هایی که در بازی با آن رو برو خواهید شد جمع آوری آیتم های مختلف در بازی است و شما می توانید با جمع آوری پول و کارت ها امتیاز جمع آوری کنید. در کنار این موارد وجود باس فایت ها یکی از چالش های سخت بازی می باشد که شما باید با آنها رو برو شوید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نیاز دارید.

Trailer Park Boys Greasy Money v1.9.0 Apk + Mod

بازی-Trailer-Park-Boys-Greasy-Money-اندروید

info

Now featuring live events each weekend! There’s no stoned raccoons, but we have a stoned cougar! Based on the hit comedy TV show, Trailer Park Boys: Greasy Money is an idle game where you manage businesses in the Sunnyvale trailer park. Upgrade businesses, get customers and make greasy money! Collect cards, liquors, hash and cash to complete challenges. Complete challenges and bust open trunks. Enter boss fights, get thrown in jail each season and restart your park stronger than before!

اطلاعات فایل
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده

رمز فایل

www.downloadha.com