دانلود Transformers Earth Wars 1.71.0.22665 – بازی استراتژیک ترانسفورمرز برای اندروید

در بازی Transformers Earth Wars به جمع محافظین کره زمین می پیوندید و می توانید تیم نهایی خود را ایجاد کنید. سری ترانسفورمرز همواره محبوب بوده است و این بار هم قرار است که با کاراکترهای جذاب این سری همراه شوید و در نبردهای هیجان انگیز شرکت کنید. بیش از ۱۰۰ شخصیت برای بازی تعریف شده است که در بخش داستانی دیده می شوند. شما می توانید ترکیب جذابی از مهارت ها را داشته باشید و با ارتقا آنها اکشن هیجان انگیزی را تجربه کنید. اتحاد در بازی اهمیت بالایی دارد و باید بتوانید از طریق پایگاه های مختلف حملات را سازماندهی کنید. این بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۲ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Transformers Earth Wars 1.71.0.22665 Apk + Mod

کاور-Transformers-Earth-Wars

info

Join millions of players in the battle for Earth! Side with the Autobots or Decepticons and assemble the ultimate team of Transformers using Combiners, Triple Changers and Beast Wars characters.

COLLECT OVER 100 CHARACTERS
Construct the Space Bridge to summon classic heroes Optimus Prime, Grimlock and Bumblebee through to infamous villains Megatron, Starscream and Soundwave. Forge colossal Combiners including Devastator, Superion, Predaking, Bruticus and Volcanicus, the new Dinobot Combiner.

WHAT’S NEW
Bug fixes and improvements for Raid battles events.

We have added the following functionality for Raid battles:
Check number of attempts done in the alliance leaderboard
You can now attack a Raid battle straight from the scouting screen if the Raid base is available

We have also fixed an issue where a player couldn’t see the alliance’s progress and would waste attacks on already defeated bases.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل نصبی – مود