دانلود بازی اکشن Ultimate Street Super Girl Fight 2018 v1.2 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Ultimate Street Super Girl Fight 2018 یک بازی در سبک اکشن می باشد که توسط استودیو بازی سازی Grand Box Games منتشر شده است. این بازی توانسته با ۱۰۰ دانلود امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را در گوگل پلی ثبت کند. شما به عنوان دختری مبارز که می تواند در مبارزات آزاد خیابانی کاراته تبدیل به قهرمانی بی رقیب شود و دشمنان خود را به چالش بکشد، به بازی مشغول خواهید شد. از این بازی می توان به عنوان یکی از بهترین بازی ها در سبک مبارزه ای نام برد که در آن از ورزش محبوب کاراته استفاده شده است. گاگسترها، شهر را از آن خود کرده اند و آرامش و امنیت را از ساکنین آن گرفته اند.

شما باید با گانگسترها مبارزه کرده و آنها را از شهر بیرون کنید و بار دیگر امینت و آرامش را به شهر بازگردانید. شخصیت های مختلف برای مبارزه در بازی وجود دارد که هر کدام دارای قدرت و توانایی های خاص خودشان هستند. کنترل بازی یه این گونه میباشد که در هنگام مبارزات، تکینک هایی درسمت راست صفحه نمایش نشان داده می شود که شما می توانید هر کدام از این حرکت ها را انتخاب کرده و دشمن هایتان را شکست دهید و برای حرکت کردن از نشانه گر های سمت چپ صفحه نمایش استفاده کنید و بازی را پیش ببرید. شما برای اجرا این بازی به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارید.

Ultimate Street Super Girl Fight 2018 v1.2 Apk + Mod

بازی-Ultimate-Street-Super-Girl-Fight-2018-اندروید

info

Welcome to the brand new Karate ninja girls Wrestling Immortal street gods hero fighters 2018 free action game on google play store.The true ninja legends and the superheroes gods are born in the ultimate street hero ninja god fighting mafia city, Grand immortal street hero feels the magic wrestling girls God gifted powers and strength of the Ring Battle Revenge of war game in your hands, Grand ultimate super ninja karate real street gods hero fighting free game 2018.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود شده