دانلود Virtual Families 2 1.7.4 – بازی کژوال خانواده های مجازی برای اندروید

بازی Virtual Families 2 اثر ناب و خانوادگی است که می توانید در رده موبایل تجربه کنید و تجربه ادامه کردن یک خانواده مجازی را داشته باشید. بازی دارای ریتم شبیه سازی بسیار عالی است و می توانید المان های زندگی را مثل زانندگی کردن و بردن بچه ها به مدرسه را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. بازی دارای حیوانات زیبای خانگی هم هست و می توانید از سگ و گربه در خانه خود نگهداری کنید. بازی دارای سیستم مدیریت بسیار جالبی است و می توانید داستان زیبایی را تجربه کنید. نسل را هدایت کنید و در نهایت خواهید دید که ساعت ها با بازی همراه خواهید شد.

با دانلود Virtual Families 2 یک خانه رویایی را تجربه خواهید کرد و می توانید یک اتاق بازی را برای بچه های خود ایجاد کنید. شما باید بازی را به مثابه یک واقعیت بدانید و بتوانید پایه های زندگی را بنا کنید. وسایل خانه را تعمیر می کنید و در نهایت می توانید یک زندگی پر از دردسر را در بازی تجربه کنید.

Virtual Families 2 1.7.4 Apk + Mod + Data

کاور-Virtual-Families-2

info

The sequel to the smash hit mobile game “Virtual Families” is here!

ADOPT YOUR FAMILY TODAY!

Adopt a little person from the thousands living inside your mobile device! In this life simulation game, help them choose a husband or wife and start their virtual family! Make babies and pass the house on to the kids! Adopt all kinds of cute pets for your kids to play with – cats, dogs, and more! Help nurture and guide generations, managing your own beautiful family story.

DESIGN YOUR DREAM HOME

Expand and renovate your virtual house. Your adoptee’s new home has a lot of potential, but they need your help to fix it up! Imagine your dream home and make it a reality. Add bedrooms, a baby nursery, a home theater, or even a game room! Collect decorations to customize and design each room.

WHAT’S NEW
v1.6.90 Update Notes:
– More housekeeping in the background to keep your game running smoothly on the latest devices and Android OS versions!

A huge thank you to YOU: our players for continuing to enjoy a game that’s very near and dear to us!

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

پوشه دیتا (com.ldw.virtualfamilies2) را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی کنید.

از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود

دانلود فایل دیتا

ADs