دانلود Vive le Roi 2 1.0.0 – بازی پازل مخصوص اندروید

بازی موبایل Vive le Roi 2 را می توان اثر جذابی دانست که در دنیای لوئیس شانزدهم جریان دارد و در محیطی گرافیکی و بسیار هنری ساخته و پرداخته شده است. این شما هستید که سرنوشت کشور خود را در دست دارید و باید بتوانید در ۳۶ سطح بازی حضور داشته باشید و بسیاری از پازل های بازی را حل کنید. ماجراجویی های بسیاری در انتظار شما می باشد و باید بتوانید با استفاده از ترفندهای مختلفی، از نگهبانان عبور کرده و دروازه ها را باز کنید. هر کدام از دروازه ها حکم مانع بزرگی دارند که باید مواظب باشید و از اشیای مختلفی برای باز کردن راه خود استفاده کنید. روند بازی به همین صورت پیش می رود و ماجراجویی خاصی در دل بازی نهفته است. پس باید با توجه به همه این موارد عملکرد خوبی را داشته باشید و بتوانید در طول ماجراجویی های خود، روند گسترده ای مهارت و تیزبینی را در خودتان داشته باشید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۴ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

Vive le Roi 2 1.0.0 Apk

کاور-Vive-le-Roi-2

info

Revolutionaries are about to guillotine Louis XVI, leaving the bourgeoisie free to take over and enrich themselves by snapping up the assets of the clergy and the nobility. You are the last hope for the people of France to prevent the King’s execution and alter the country’s destiny.

The game features 36 levels and many puzzles to solve during the course of the adventure. Stealthy trick guards by opening gates, moving objects and much more…

WHAT’S NEW
A new gameplay with 36 new levels

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی