دانلود War Machines Tank Shooter Game 4.18.0 – بازی اکشن ماشین های جنگی برای اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی War Machines شما را به جنگی می برد که پایان ندارد و باید بتوانید مخازن و سلاح های خود را پر کنید و با انتخاب بهترین سلاح خود، عازم نبردهایی سریع و بی وقفه شوید. بازی دارای چالش و آتش بسیاری است و باید سریعا گام بردارید و حرکت کنید. زمان کمی در اختیار دارید و باید بتوانید عملکرد خوبی را در دفاع از میهن خود داشته باشید. بازیکنانی از چین، آمریکا، روسیه، ژاپن و دیگر نقاط جهان در این اثر حضور دارند و همگی برای خلق افتخار تلاش می کنند. حال این شما هستید که می توانید مهارت خود را دیکته کنید و بهترین قتل ها را صورت دهید.

با دانلود War Machines خواهید دید که مبارزه ها در جنگ های مبتنی بر تیم و یا درگیری های چند نفره جریان دارد. همین موضوع می تواند هیجان بازی را چندین برابر کند و شما را در برابر خیل عظیمی از بازیکنان واقعی قرار دهد. تانک های خود را روانه میدان کنید و اینبار خواهید دید که چقدر می توانید پیروزی های مهمی را کسب کنید و به آنچه که شایسته آن هستید، دست یابید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

War Machines Tank Shooter Game 4.18.0 Apk

کاور-War-Machines

info

Are you ready for war? Download this explosive multiplayer tank game, it’s FREE!
Choose your tank and gun and clash with your opponents in fast paced realtime combat.

Challenge your friends and fire up in this fast-paced action game!

FAST PACED SHOOTING GAME
3 minutes! That’s the time you have to take down as many tanks as you can in a perfectly balanced tank game designed from the ground up for mobile.

DEFEND YOUR COUNTRY
Defend the honor of your country against your enemies. Battle against players from China, USA, Russia, Japan and more. The world is full of tanks!

TWO EXPLOSIVE MODES
Fight in team-based battles or in the free-for-all conflicts.

ICONIC TANKS FROM ALL AROUND THE WORLD
Choose your tank from a wide range of powerful beasts depending on your strategy. Choose a light tank to fast scout the enemy’s territory and provide your team battle changing intel. Or take the heaviest and strongest of all, the Panzer, and give your enemy what it deserves.

WHAT’S NEW
Bug Fixes

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل دیتا