دانلود Zapya MiniShare v1.6.3 – نرم افزار انتقال فایل زاپیا مینی برای اندروید

نرم افزار Zapya MiniShare ابزاری برای انتقال فایل ها می باشد که توسط استودیو OmniaShare در گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است و با ۵۰ هزار بار دانلود توانسته امتیاز ۴٫۷ از ۵٫۰ را توسط کاربران گوگل پلی دریافت کند. نرم افزار مینی زاپیا نسخه کم حجم برنامه زاپیا می باشد که به کاربرانش کمک می کند تا به راحتی و تنها با چند لمس حجیم ترین فایل های خود را تنها در چند ثانیه برای دیگر دوستان تان ارسال نماید. در این برنامه برای انتقال فایل ها، هیچ گونه نیازی به دسترسی اینترنت نیست و همه چیز به صورت آفلاین انجام می شود.

از میان تمام ویژگی های این برنامه، اشتراک گذاری گروهی فایل های یکی از مهم ترین و بهترین ویژگی این برنامه به حساب می آید. این قابلیت به شما اجازه می دهد تا یک شبکه محلی یا لوکال نتورک برای ارسال اطلاعات ایجاد کنید و اجازه دهید که تعداد زیادی از دوستانتان به آن متصل شوند. امکان شناسایی دستگاه ها از طریق QR Code در این برنامه برای کاربرانش فراهم شده است. هم چنین این برنامه از چندین زبان مختلف پشتیبانی می کند. این نرم افزار برای اجرا به اندروید ۴٫۱ و بالاتر نیاز دارد.

نرم افزار-مینی-زاپیا-zapya-minishare

info

MiniShare is an ultra-light, lightning fast, file sharing application that enables users to transfer content seamlessly between devices. The app prides itself on being small, or in other words, less than 2MB, making it easy for users whose phones have limited storage to have access to our app. The small size does not compromise on file transfer speeds, making it one of the fastest file transfer apps out there. In addition to being a lightweight champion, our app also boasts the following features.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – نسخه معمولی