دانلود فیلم آموزش راهنمای کار با Word برای مبتدیان

کاربران با دانلود فیلم آموزش Word می توانند در جریان کلی این برنامه قرار داشته باشند و بتوانند در ابتدا مباحث کلی و ابتدایی را فرا گرفته و به صورت سریع و آسان این آموزش را تجربه نمایند. این دوره می تواند فرایند طولانی و پیچیده یادگیری Word را برای شما آسان تر گرده و طوری این آموزش را انتقال دهد که افراد مبتدی نیز بتوانند شروع خوبی در این زمینه داشته باشند. این دوره می تواند شما را از دیگر منابع بی نیاز کرده و درک درستی از نرم افزار را به شما خواهد داد. اصول کلی به گونه ای می باشد که افراد باید برای استفاده ساده از برنامه آنها را بیاد داشته باشند و بتوانند برای طراحی مقاله ها و متون خوب از انها استفاده نمایند. لازم است تا شما از چند شرایط ابتدای برخوردار باشید و بتوانید اطلاعات لازم را در این زمینه کسب نمایید.
شما با دانلود فیلم آموزش Word می توانی در انتها پروژه هایی را دریافت نمایید که به خوبی می تواند تمریناتی را برای شما داشته باشد و شما با انجام دادن آنها روند آموزش را به خوبی طی نمایید. قطعا هیچ آموزشی نمی تواند به اندازه انجام پروژه و تمرین شما را در یادگیری کمک نماید و شما باید بتوانید با چالش های این برنامه روبرو شده و خلاقیت خود را نیز به خوبی در این زمینه برقرار نمایید. دوره دارای مباحث اشتراک گذاری خوبی نیز می باشد که می توانید با دوستان خود مطرح کرده و آنها را نیز اگاه نمایید. شما برای دانلود فیلم آموزش Word می توانید از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مجموعه : A Beginners Guide to Microsoft Word

مدرس : Jawad Abdul Mateen

مدت زمان : ۳۰ دقیقه

فرمت تصویری : AVC 1280×720

فرمت صوتی : AAC 44KHz 2ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-Word

دوره های آموزشی :

– معرفی دوره
– خوشامدگویی
– رابط کاربری
– پردازنده Word چگونه است
– چگونه متن را اضافه کنیم
– رنگ و هماهنگی
– درج تصاویر و جداول هوشمند
– چگونگی ذخیره سازی فایل ها
– چگونه فایل های پی دی اف را ایجاد کنیم
– اضافه کردن شماره های صفحه
– سه جایگزین برای میکروسافت آفیس
– استفاده از منابع دیگر

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-Word

info

Requirements
You should be able to use the computer at basic level
Description
In this course I have tried to make students up and running in workflow of Ms-Powerpoint whithout going through any lengthy or complex process of learning students will experience quick easy and comprehensive approach teaching.

This course will also enable students to get more benefit from other available training resources like they have a lot of information available all over the internet bet for getting benefit from all that information it is essential to have good understanding of basics, which they will get through this course.

By following all lessons students will be able to quickly start working on there presentation projects, from planing to designing and sharing it with others as well.

Who is the target audience?
Any one at beginners level of MS Word
Courses :
Introduction
Welcome_window
Interface
What is a Word processor?
How to add text ?
Color & Alignments
Inserting Images, tables & smart art
How to Save your files?
How to Create PDF file?
Adding page numbers
Three alternatives of Microsoft Office
Use other resources

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 79 مگابایت
  • تاریخ انتشار: May 2016
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 15 یورو
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

A Beginners Guide to Microsoft Word

دانلود از لینک مستقیم