دانلود انیمیشن پادشاه جولین All Hail King Julien Full Pack – تمامی فصل ها

دانلود فصل اول الی ششم انیمیشن سریالی پادشاه جولین – All Hail King Julien

کاور-All-Hail-King-Julien-2017

نام انیمیشن: All Hail King Julien – پادشاه جولین

سال انتشار: ۲۰۱۴-۲۰۱۷

ژانر: انیمیشن، کمدی، خانوادگی

مدت زمان: هر قسمت حدود ۲۳ دقیقه

کیفیت: WEB-DL 720p / WEB-DL 1080p / WEB-DL x265 720p

IMDB

خلاصه داستان: پادشاه جولیان (به انگلیسی: King Julien) دوباره اینجا آمده است تا پارتی دوباره ای را راه بیاندازد. هیچ کس جلودار او نیست و او بدون توجه به قوانین حاضر، تنها می خواهد به پادشاهی آهنین دست پیدا کند. دنیای اورجینال ماداگاسکار در این سری وجود دارد و به صورت کاملا دیوانه واری می تواند ماجراجویی های هیجان انگیزی را توسط کاراکترهای اصلی داستان ایجاد کند. روحیه بی نظیر جولیان باعث شده است که در جنگل ماجراهای زیادی را شاهد باشیم. شخصیت های جدید رفته رفته اضافه می شوند و رنگ و بوی تازه ای را به سریال می بخشند. موریس و مورت از جمله شخصیت های اصلی هستند که به جولیان می پیوندند و شورش بزرگی را در شهر ایحاد می کنند. این شورش باعث بروز مشکلاتی می شود که بسیار خنده دار و جالب است.

این سری کارتونی به ماجراجویی های عجیبی در ماداگاسکار می پردازد که شاه جولیان، باعث و بانی اصلی آن است و با دیوانه بازی هایی که با دوستانش برپا می کند، در هر قسمت ماجرای تازه ای برای بیننده خواهد داشت. شخصیت های جدید و منحصربفردی به این سری اضافه شده اند که می توانند بسیار خنده دار باشند. از جمله این شخصیت ها می توان به شبدر محافظ جولیان اشاره کرد که کاریزماتیک فوق العاده ای دارد. در هر صورت یک شورش عجیب در هر قسمت جریان دارد که جنبه فان بسیاری دارد و برای علاقه مندان این سری می تواند بسیار جذاب باشد.

ماجراجویی ها در محیط زیبای ماداگاسکار رنگ و بوی تازه ای گرفته است. دیوانه بازی جولیان بیش از همیشه دیده می شود و چنان اتمسفری را ایجاد می کند که از خنده روده بر خواهید شد. جولیان حال پادشاهی جدیدی را در لیمور شروع کرده است و دوستانش دوباره به وی پیوسته اند تا دوباره شروع تازه ای داشته باشند.

info

All Hail King Julien is an American computer-animated television series. It stars characters from the DreamWorks Animation animated film Madagascar. It stars the main three lemurs; King Julien, Mort and Maurice from the Madagascar franchise and takes place in Madagascar and before the events of the first film making it a prequel. It is the second DreamWorks Animation show to be based on the Madagascar franchise.

The series debuted on December 19, 2014, on Netflix when the first five 22-minute episodes were released. Season 2 was released on October 16, 2015. Season 3 was released on June 17, 2016, and season 4 was released on November 11, 2016.[6] During the course of the series, 65 episodes of All Hail King Julien, excluding the spin-off Exiled, released on May 12, 2017, were released over five seasons. The fifth and final season was released on December 1, 2017. It is currently showing reruns on Universal Kids

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فصل اول پادشاه جولین با لینک مستقیم

دانلود فصل دوم پادشاه جولین با لینک مستقیم

 

============================

دانلود فصل سوم پادشاه جولین All Hail King Julien Season 3

دانلود فصل سوم با کیفیت WEB-DL 1080p x264 انکود DLHA

دانلود فصل سوم با کیفیت WEB-DL 720p x264 انکود DLHA

دانلود فصل سوم با کیفیت WEB-DL 720p HEVC x265 انکود DLHA

 

============================

دانلود فصل چهارم پادشاه جولین All Hail King Julien Season 4

دانلود فصل چهارم با کیفیت WEB-DL 1080p x264 انکود DLHA

دانلود فصل چهارم با کیفیت WEB-DL 720p x264 انکود DLHA

دانلود فصل چهارم با کیفیت WEB-DL 720p HEVC x265 انکود DLHA

 

============================

دانلود فصل پنجم پادشاه جولین All Hail King Julien Season 5

دانلود فصل پنجم با کیفیت WEB-DL 1080p x264 انکود DLHA

دانلود فصل پنجم با کیفیت WEB-DL 720p x264 انکود DLHA

دانلود فصل پنجم با کیفیت WEB-DL 720p HEVC x265 انکود DLHA

 

============================

دانلود فصل ششم پادشاه جولین All Hail King Julien Season 6

دانلود فصل ششم با کیفیت WEB-DL 1080p x264 انکود DLHA

دانلود فصل ششم با کیفیت WEB-DL 720p x264 انکود DLHA

دانلود فصل ششم با کیفیت WEB-DL 720p HEVC x265 انکود DLHA