دانلود فیلم آموزش آنالیز و تجسم توسط Power BI

فیلم آموزش Analyze & Visualize with Power BI در مورد آنالیز و تجسم داده در دنیایی از اطلاعات می باشد. بالاخره ما در جهانی زندگی می کنیم که اطلاعات همه جای آن را فرا گرفته است و باید بتوانیم با تکنولوژی، عملیات گسترده ای روی این داده ها انجام داده و توانایی جداسازی اطلاعاتی و تحلیل آنها را داشته باشید. این دوره این زمینه را در قبال داده های تجاری بررسی می کند و سعی می کند که شما را با Power BI آشنا کنید.

با دانلود این دوره از اطلاعات بالقوه استفاده می کنید و سعی می کنید که برای صاحبان کسب و کار ارائه دهید. درست درست کار با این برنامه در این دوره قرار داده شده است تا کاربران بتوانند به صورت بصری با برنامه کار کرده و عملیات تجزیه و تحلیل داده ها را به خوبی انجام دهند.

عنوان دوره: Analyze & Visualize with Power BI

مدرس: نامعلوم

مدت زمان: ۱ ساعت

فرمت تصویری: AVC 1280×720

فرمت صوتی: AAC 44KHz 2ch

زبان: انگلیسی

کاور-Analyze-and-Visualize-with-Power-BI

اسکرین-شات-Analyze-and-Visualize-with-Power-BI

info

In this information driven world, just about every area of our lives is connected by technology and all of our actions are being stored in databases. An estimated total storage of approximately 295 billion gigabytes or 295 exabytes of data has been stored.

We are literally surrounded by an ocean of data. Business owners realize the potential value of information, But need someone to translate this into a visual and non technical way, thus giving rise to data analysts.

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 122 مگابایت
  • تاریخ انتشار: May 2018
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 11.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود با لینک مستقیم