دانلود Android App Development For Beginners – فیلم آموزش توسعه نرم افزار اندروید

فیلم آموزش Android App Development For Beginners در مورد پایه و اساس برنامه نویسی اندروید می باشد و کاربران علاقه مند به این دوره می توانند نرم افزار اندروید استودیو را دریافت کرده و سپس شروع به ارائه برنامه های اندروید کنند. توسعه اندروید مبحث بسیار کلیدی می باشد که با گسترش اپ های اندرویدی بسیار مهم و ارزشمند است و می تواند منلع درآمد جامعی برای شما باشد. این دوره به صورت کامل روی این مبحث کار می کند و سعی می کند که همه مباحث را برای ارائه برنامه های کاربردی برای شما داشته باشد.

طراحی و توسعه بصری برنامه ها در این دوره آموزش داده می شود و تجربه کاربری شما بالاتر می رود. در واقع کیت های توسعه دهنده جاوا که در اندروید به کار گرفته شده اند، برنامه نویسی با این زبان را راحت تر کرده اند و همه کاربران می توانند طراحی بهینه شده ای را با این نرم افزار داشته باشند.

عنوان دوره: Android App Development For Beginners

مدرس: Nick Marcenelle

مدت زمان: ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه

فرمت تصویری: h264, 1280×720

فرمت صوتی: AAC, 48kHz, 2 Ch

زبان: انگیسی

کاور-Android-App-Development-For-Beginners

دوره های آموزشی:

  • شروع به کار
  • ساخت یک اپلیکیشن

اسکرین-شات-Android-App-Development-For-Beginners

info

Description
In this course, you’ll learn the fundamentals of Android Development and programming. I will walk you through downloading the necessary software (Android Studio and the Java Development Kit), teach you the fundamentals of programming, and at the end we will build a full notes app. The app will be intuitively designed and optimized for user experience.

Courses:
Getting Started
Build the app!

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 1.04 گیگابایت
  • تاریخ انتشار: July 2018
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 19.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود با لینک مستقیم

ADs