دانلود فیلم آموزش سرویس های Angular

کاربران در دوره آموزش Angular می توانند خدمات کلی یک سازه اساسی را در تمامی برنامه های تولید شده توسط Angular در نظر داشته باشند و بتوانند از آنها برای بهبود ساخت برنامه ها استفاده نمایند. هر کدام از این سرویس ها برای مقاصد خاصی طراحی شده است و کاربران می توانند پاسخگوی خوبی برای نیارهای کاربر باشند تا بتوانند آنها را در برنامه جای دهند. چگونگی ایجاد این خدمات باید به خوبی مدنظر باشد تا کاربر بتوانند از سیستم های ترزیقی مناسبی برای این منظور استفاده نمایند . برنامه های ساخته شده با Angular می توانند به خوبی ساختار یافته باشند و نقش بزرگی را در ایجاد امنیت در برنامه ها داشته باشند. کدنویسی و مسائل اساسی در حوزه برنامه نویسی این زبان نیز به اختصار توضیح داده خواهد شد.
با دانلود فیلم آموزش Angular کاربران می توانند سرویس های بسیار ویژه ای را نیز یاد بگیرند که بتوانند به خوبی مهارت های خود را بالاتر برده و درک درست و پایه ای را از ساختار برنامه ها و طراحی درست آنها داشته باشند. کاربران باید بتوانند پیکربندی انژکتورها را فرا گرفته و در راه اندازی آنها دقت لازم را داشته باشند. هر کاربری می تواند با استفاده از این دوره به خوبی پاسخگوی نیازهای تولید برنامه ای خودش باشد و بتوانند آن ابزارهای عالی برای تولید یک برنامه کاربر محور را داشته باشند. کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود فیلم آموزش Angular از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

عنوان مجموعه : Angular Services Video Training

مدرس : Brice Wilson

مدت زمان : ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه

فرمت تصویری : h264, 1280×720

فرمت صوتی : AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-Angular

دوره های آموزشی :

–  بررسی دوره
–  نقش خدمات در یک برنامه Angular مانند
–  ایجاد و استفاده از خدمات
–  درک و تنظیم ترزیق وابستگی
–   ایجاد خدمات آسنکرون
–  مصرف خدمات داخلی مشترک

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-Angular

info

Description

Services are a core building block in all Angular applications. In this course, Angular Services, you’ll learn how to create and deliver the discrete, functional services needed to meet all of your user requirements. First, you’ll explore how to create services. Next, you’ll discover how to provide those services to Angular’s dependency injection system. Finally, you’ll delve into configuring injectors to precisely control when and where your services are delivered. When you’re finished with this course, you’ll have the foundational understanding and practical skills required to build well-structured Angular applications that take full advantage of services and Angular’s dependency injection system.
Courses :
Course Overview
The Role Services Play in an Angular Application
Creating and Using Services
Understanding and Configuring Dependency Injection
Creating Asynchronous Services
Consuming Common Built-in Services

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 341 مگابایت
  • تاریخ انتشار: October 05, 2017
  • منبع: Pluralsight
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Angular Services Video Training

دانلود از لینک مستقیم