دانلود مستند ماموریت آپولو ۱۱ – Apollo 11 (2019)

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود مستند ماموریت آپولو ۱۱ – Apollo 11 2019

Apollo-11-Cover

نام مستند: Apollo 11

سال انتشار: ۲۰۱۹

مدت زمان: ۹۳ دقیقه

کیفیت: BluRay 720p / BluRay 1080p / BluRay x265 720p

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

با هنرمندی: باز آلدرین، خوان آن آرشر و جنت آرمسترانگ

IMDB

مستند ماموریت آپولو ۱۱ (به انگلیسی: Apollo 11 2019) نگاهی کامل و وسیع به ماموریتی هیجان انگیز و سرنوشت ساز تحت عنوان آپولو ۱۱ می پردازد که طی آن قرار است چندی از دانشمندان ناسا برای اولین بار و به عنوان اولین انسان ها پا به روی کره ماه بگذارند. خب این هدف بسیار بزرگی است و انسان برای نیل به این هدف مشکلات زیادی را گذرانده و حال قرار است به این تفکر رویایی جامه عنل پوشانده شود. ماموریت آپولو ۱۱ ماموریتی برای فرود روی ماه است که توسط باز آلدرین و مایکل کولینز و به فرماندهی نیل آرمسترانگ انجام شد و پیشرفت بزرگی را برای علم ایجاد کردند. حال شما می توانید در این مستند نگاهی نزدیک به این ماموریت داشته باشید و با باز آلدرین که یکی از این مسافرین به سمت کره ماه بوده است همراه شوید. این افراد حرف های جالبی برای گفتن دارند و برای اولین بار تصاویر شگفت انگیزی را می توانید از این سفر ببنید و از اول تا آخر ماجرا با این سفر هیجان انگیز پیش بروید.

پروژه سفر به طی ماموریت های مختلفی کلید خورده بود که معمولا با شکست مواجه می شد، اما بالاخره تلاش های انسان نتیجه داد و این تیم امریکایی توانستند که این امر مهم را انجام دهند. در مستند آپولو ۱۱ Apollo 11 2019 شما جزئیات بیشتری از این سفر مشاهده می کنید و با افرادی که در این پروژه دخیل بودند همراه خواهید شد. این افراد می توانند جزئیات بیشتر و عظیم تری را در اختیار شما قرار دارند و حتی تصاویر هم نشان می دهد که چه تلاش های بزرگی برای رسیدن به این هدف بزرگ صورت گرفت است. از آماده سازی سکوی پرتاب تا شکست هایی در حین این ماموریت صورت گرفته است، همگی در این مستند پرداخته خواهد شد.

info

A look at the Apollo 11 mission to land on the moon led by commander Neil Armstrong and pilots Buzz Aldrin and Michael Collins.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs