دانلود مستند استرالیا: حکومت جادویی زمین Australia: Earth’s Magical Kingdom 2019

Australia: Earth’s Magical Kingdom (2019) Season 1 HDTV 1080p Mkv

تمامی قسمت های فصل اول با کیفیت HDTV 1080p و زیرنویس انگلیسی

دانلود-مستند-Australia-Earths-Magical-Kingdom-2019

نام مستند: استرالیا: حکومت جادویی زمین – Australia: Earth’s Magical Kingdom

سال انتشار: ۲۰۱۹

مدت زمان: به طور میانگین هر قسمت ۵۹ دقیقه

کیفیت: HDTV 1080p

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

خلاصه داستان: استرلیا: حکومت جادویی زمین (به انگلیسی: Australia: Earth’s Magical Kingdom) نام مجموعه ای سه قسمته است که به میزبانی کمدین معروف و محبوب استرلیایی Barry Humphries ساخته شده است و توسط شبکه BBC در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شده است. به طور میانگین هر قسمت از این مجموعه پنجاه و نه دقیقه می باشد. اگر بخواهیم در رابطه با یک بیابان در استرلیا تصوری داشته باشیم صد در صد بلافاصله تصور مردم جالب نخواهد بود اما باید به شما بگویم که اینطور نیست و شاهد مناظر فوق العاده زیبایی هستیم که تنها در این قاره وجود دارد. در قسمت اول به بیابان ها، در قسمت دوم به اقیانوس ها و در قسمت سوم به زندگی مردم این قاره نگاهی خواهیم داشت. در این مسیر طولانی و بسیار جذاب با یک حیوان بسیار کنجکاو و نادر که تنها در استرلیا یافت می شود آشنا خواهیم شد.

گونه ای نادر از جوجه تیغی ها به اسم “اچیدنا” که مانند جوجه تیغی خارهایی برای حفاظت از خود در زمان حمله حیوانات دارد. جوجه‌ تیغی به جانوران پستانداری گفته می‌ شود که در خانواده خارپشت‌ ها (نام علمی: Erinaceidae) قرار می‌ گیرند. گاه تشی نیز به دلیل خارهایی که بر پشت آن قرار دارد جوجه تیغی و خارپشت نامیده می‌ شود اما تشی جانوری کاملا متفاوت از راسته جوندگان است، در حالی که جوجه‌ تیغی‌ ها کوچکتر و همه‌ چیزخوار و از راسته پستانداران حشره‌ خوار هستند.

info

Asked to imagine Australia’s wilderness many people immediately picture its arid outback, but its landscapes are in fact surprisingly varied. Traveling from the peaks of the aptly-named Snowy Mountains – touched by Antarctic winds – to tropical Queensland we discover how animals have learned to thrive across the continent’s harsh and beautiful extremes. We meet an echidna, a curious creature related to the only other monotreme on the planet, the platypus, that has the rare ability to lower its body temperature to endure icy winters. The Dryandra Woodlands south of Perth provide the last stronghold for a native marsupial that once ranged all across Australia.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs
تبلیغات