دانلود انیمیشن Batman Gotham by Gaslight 2018 – بتمن: گاتهام با گازلایت

انیمیشن Batman Gotham by Gaslight 2018 – بتمن: گاتهام با گازلایت با کیفیت BluRay

|به همراه نسخه اولترا اچ دی BluRay UHD HDR 2160p با لینک مستقیم رایگان|

کاور-Batman-Gotham-by-Gaslight-2018

نام انیمیشن: Batman: Gotham by Gaslight 2018 – بتمن، گاتهام با گازلایت

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

مدت زمان: ۷۸ دقیقه

کیفیت: BluRay 720p / BluRay 1080p / BluRay x265 720p / BluRay x265 1080p / BluRay x265 2160p 4K UHD HDR

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: در عصر پنهان و خرافه گرایی ها، همیشه این سوال وجود داشته است که چرا مردم گاتهام به یک موجود عجیب و غریب و سیاه پوش واکنش نشان می دهند. یک نفر که مانند خفاش ها لباس می پوشد و از گناهکار و بی گناه همه از وی هراس دارند. داستان اولیه انیمیشن Batman Gotham by Gaslight در مورد کاراگاه شوالیه تاریک است که در زمان ویکتوریا جریان دارد و تصور می کنند که او در مقابل قاتل بدنامی به نام جک چالاک قرار گرفته است. شبی از شب ها، بتمن یک زن و شوهر ثروتمند را از چنگال سه بی خانمان به نام های دیکی، جیسون و تیمی، می دزدد و چندین کارمند را در این جریانات از بین می برد. در همین زمان یتیم خانه که به مکان عجیب و غریبی تبدیل شده است، توسط قاتل شرور ما به قربانگاهی تبدیل می شود. از ان شب به بعد جریان ها آغاز می شود و شاهد حضور بتمن در آن هستیم.

شهروندان گاتهام بر این باور هستند که بتمن و جک همان مردهایی هستند که در صحنه قتل حضور داشته اند. فعالیت جک، بعد از شب های طولانی پنهان شدن، دوباره آغاز می شود و شاهد مبارزات تن به تن هیجان انگیزی بین بتمن و جک هستیم. در تئاتر پادشاه، بروس با دوست پادشاه روی هم می ریزند و سعی می کنند که دو نفری که توسط قاتل به قتل رسیده بودند را تفحص کرده و بقیه افراد که در لیست بعدی قربانی ها قرار دارند را تحت محافظت قرار دهند. اما در واقع خیلی دیر شده است و تنها بتمن می تواند با حضور در تشییع جنازه بروس، رد قاتل مرموز را بزند.

info

In an age of mystery and superstition, how would the people of Gotham react to a weird creature of the night, a bat-garbed vigilante feared by the guilty and the innocent alike? The very first Elseworlds tale re-imagines the Dark Knight detective in Victorian times and pits him against the infamous murderer Jack the Ripper.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs