دانلود دوبله فارسی انیمیشن بتمن نینجا Batman Ninja 2018

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دوبله فارسی انیمیشن بتمن نینجا – Batman Ninja 2018 با کیفیت BluRay

کاور-Batman-Ninja-2018

نام انیمیشن: بتمن نینجا – Batman Ninja 2018

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشین، اکشن

مدت زمان: ۸۵ دقیقه

کیفیت: BluRay 720p / BluRay 1080p / BluRay x265 720p / BluRay x265 1080p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

دوبله فارسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: بتمن به همراه تعدادی از متحدین و مخالفان خود، از شهر گاتهام به ژاپن فئودال رفته است. بتمن برای سال های طولانی در سفر بوده است؛ چرا که ماشین جابه جایی زمان گوریلا گود، هم اکنون بسیاری از بدترین دشمنان بتمن را به ژاپن فئودال برده است. حال شوالیه تاریکی و چند تن از متحدانش با یکدیگر همراه می شوند تا خائنانی که در شکل اربابان فئودالی ظاهر شده اند و بر سرزمین های تقسیم شده حکومت می کنند را نابود کرده و آنها را بیرون کنند. همانطور که سلاح های سنتی در برابر سلاح های مدرن شانسی ندارند و سریع شکست می خورند، بتمن باید از هوش و البته متحدان خودش استفاده کند تا بتواند نظم را به سرزمین ژاپن بازگردانده و به شهر گاتهام بازگردد. متحدنی نظیر خانواده بت و زن گربه که همگی بتمن را در این ماموریت سخت یاری خواهند کرد.

بتمن در حالی توسط ماشین جابه جایی گرود گرفتار شده بود که در حال مبارزه با گوریلا گود بوده است و حال در طی این انتقال با افراد زیادی روبرو خواهد شد. سامورایی های زیادی که برای جوکر کار می کنند، بتمن را تعقیب می کنند و بتمن نیز در حال فرار با زن گربه ای روبرو می شود که از دوسال پیش از همه این ماجراها وارد خط زمانی بتمن شده بود. زن گربه ای (کت وومن) متوجه می شود که تمام جنایتکاران به فرماندهان قئودالی تبدیل شده اند و در این حال تنها کشور ویرانه ای از ژاپن باقی گذاشته اند. به منظور جلوگیری از تغییرات خائنانه، بتمن باید با استفاده از نیروهای خود، بتواند از اتفاقات جلوگیری کند و فئودال را از ننگ حضور چنین جنایتکارانی حفظ کند.

info

Batman, along with a number of his allies and adversaries, finds himself transplanted from modern Gotham City to feudal Japan.

Batman Ninja takes a journey across the ages as Gorilla Grodd’s time displacement machine transports many of Batman’s worst enemies to feudal Japan – along with the Dark Knight and a few of his allies. The villains take over the forms of the feudal lords that rule the divided land, with the Joker taking the lead among the warring factions. As his traditional high-tech weaponry is exhausted almost immediately, Batman must rely on his intellect and his allies – including Catwoman and the extended Bat-family – to restore order to the land, and return to present-day Gotham City. Written by Warner Bros

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com