دانلود مستند BBC England’s Reformation Three Books that Changed a Nation 2017

با دانلود مستند اصلاحات انگلیس می توانید ژانیا رامیرز (Janina Ramirez) همراه شده و داستانی را مشاهده نمایید که در سالگرد جشن ۵۰۰ سالگی اصلاحات در انگلیس به سه کتابی می پردازد که این انقلاب را رقم زده و باعث شد تا سرنوشت یک ملت بزرگ به کلی تغییر پیدا کند. کتاب های عهد جدید و عهد عتیق و همچنین کتاب شهیدان دیگر کتاب های عادی شناخته شده ای برای مردم نیستند، اما همین عناوین نزدیک به ۴۰۰ سال ستون فقرات زندگی مردم بریتانیا را تشکیل می داده است. کلمات استفاده شده در آنان زبان انگلیسی را برای اولین بار شکل داده و باعث تحریک در بین مذهب و شورش بین مردم شدند. عملیاتی که در این راستا در طی این سال ها انجام شده است در این مستند بررسی شده و مصادق و تاثیرات آن تا به امروز نیز به خوبی بررسی می شود.

با دانلود مستند اصطلاحات انگلیس با رویدادهایی آشنا می شوید که این کتاب ها ایجاد کردند و با مطالب انباشته شده زیادی که داشتند زمانی که برای نخستین بار در اختیار مردم قرار داده شدند باعث برخی از شورش های پایه ای در این انقلاب شدند. کتاب شهیدان فاکس در واقع اولین کتابی بود که عدم تحمل کاتولیک را تائید کرد و هویت واقعی پروتستان های آن زمان انگلیس را به خوبی برای مردم نمایان کرد. تاثیری که امروزه در انگلیس دیده می شود نیز به وضوح تائید کننده این مسائل می باشد. شما در مستند می بینید که چگونه هویت پروتستان ملت ها را دگرگون کرده و باعث شکل گیری یک فرهنگ بزرگ شدند. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود مستند اصلاحات انگلیس از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مجموعه: BBC England’s Reformation Three Books that Changed a Nation 2017 – اصلاحات انگلیس، سه کتابی که سرنوشت یک ملت را تغییر داد
فرمت تصویری: ۱۰۸۰p HDTV
زمان: ۱ ساعت
زبان: انگلیسی
زیرنویس انگلیسی: دارد

 

دانلود-مستند-اصلاحات-انگلیس

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-دانلود-مستند-اصلاحات-انگلیس  اسکرین-شات-دانلود-مستند-اصلاحات-انگلیس  اسکرین-شات-دانلود-مستند-اصلاحات-انگلیس

info

Information
To mark the 500th anniversary of the Reformation, Janina Ramirez tells the story of three books that defined this radical religious revolution in England.

Tyndale’s New Testament, Cranmer’s Book of Common Prayer and Foxe’s Book of Martyrs are no longer commonly recognised titles, yet for nearly four hundred years these works formed the backbone of British life. Their words shaped the English language, fuelled religious division and sparked revolt.

Nina discovers how the trio of texts had a powerful cumulative effect. Tyndale’s Bible made the word of God accessible to the common man for the first time; The Book of Common Prayer established a Protestant liturgy; and Foxe’s Book of Martyrs enshrined an intolerance of Catholicism. Nina reveals how they formed the nation’s Protestant identity, the impact of which can be seen even today.

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 1.63 گیگابایت
  • تاریخ انتشار: October 2017
  • منبع: BBC
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود مستند با کیفیت 1080p HDTV از لینک مستقیم | زیرنویس انگلیسی