دانلود مستند BBC Harry Potter A History of Magic 2017

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود-مستند-هری-پاتر

عنوان مستند: BBC Harry Potter A History of Magic 2017 – هری پاتر: تاریخ سحر و جادو

مدت زمان: ۵۹ دقیقه

فرمت تصویری: ۱۰۸۰p HDTV

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: دارد

شما با دانلود مستند هری پاتر می توانید به نوشته های جی کی رولینگ (JK Rowling) سری زده و با بازگشت به تقریبا ۲۰ سال پیش تاریخ سری کتاب های هری پاتر را مرور نمایید. این تاریخ از کتاب هری پاتر و سنگ های فیلسوف شروع شده و اولین بار شاهد این بوده ایم که در سراسر جهان خوانندگان آن را طلسم کردند. اما بدون اغراق کسی به خلق فوق العاده رولینگ تا آن زمان باور نداشت. در کل جریان های نمایش هری پاتر: تاریخ سحر و جادو رولینگ فعالیت های پشت صحنه ای کتابخانه بریتانیا را به نمایش می گذارد و نشان می دهد که همتایان وی چگونه به دنیای خارق العاده اش وارد شدند. از رمز و راز استخوان ها گرفته تا اکتشاف در دنیای باستانی این شخصیت از جمله بررسی های این مستند می باشد. شما در این مستند می توانید به خوبی فیلنامه های این کتاب را نیز بررسی کرده و با عوامل آن همراه شوید تا سری به نحوه تولید این فیلم ها نیز داشته باشیم.

با دانلود مستند هری پاتر شما در واقع شروع یک سفر گرم و حیاتی را نظاره گر خواهید بود که جی کی رولینگ آن را در کتاب خودش وارد کرده است و خوانندگان را بسیار شگفت زده کرده است. در واقع داشتن نگاهی به این کتاب در دنیای واقعی نیز می تواند خالی از لطف نباشد. این موضوع در مورد شخصیت ها و نمادهای استفاده شده در این کتاب صادق بوده و شاهد بررسی های جامع روی آن خواهیم بود. شما هم اکنون می توانید برای دانلود مستند هری پاتر از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

اسکرین-شات-مستند-هری-پاتر  اسکرین-شات-مستند-هری-پاتر  اسکرین-شات-مستند-هری-پاتر

info

Information

It’s 20 years since JK Rowling’s Harry Potter and the Philosopher’s Stone first cast its spell on readers across the globe. But Rowling’s fantastical creation wasn’t entirely make-believe.

In the run up to the exhibition Harry Potter: A History of Magic, JK Rowling ventures behind the scenes of the British Library, revealing the real-life counterparts to her fantastical world. From shrieking mandrakes and Elizabethan invisibility spells to the mystery of ancient Chinese oracle bones and the real life search for the Philosopher’s Stone, it is the start of a warm, playful and inventive journey round some of the most magical places in the land – from wizarding wandmakers in the English forest to the beguiling witchcraft of Boscastle, Cornwall.

The film features readings by actors from the Harry Potter films, including David Thewlis, Evanna Lynch, Warwick Davis, Miriam Margolyes and Mark Williams, while Rowling’s illustrator Jim Kay illuminates her imaginary world. Narrated by Imelda Staunton.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود مستند با کیفیت 1080p HDTV از لینک مستقیم

دانلود زیرنویس انگلیسی

ADs