دانلود مستند BBC Natural World Super Fast Falcon 2018

مستند Super Fast Falcon در مورد فالکون، سریع ترین حیوان روی زمین می باشد. این حیوان می تواند سرعت خود را به بیش از ۲۰۰ مایل در ساعت برساند، اما برای جلوگیری از رکورد سرعت بالا، چه چیزی لازم است؟ برای پیدا کردن جواب این سول، ما به دنبال یک خانواده جوان از فالکون ها خواهیم بود که در مرکز شهر شیکاگو رشد می کنند. این حیوان را به کمک یک فناوری پیشرفته مورد بررسی قرار می دهیم و سهی می کنید که از دانشمندان برای پاسخ به پرسش های خود استفاده کنیم.

این مستند شما را با لوید باک همراه می کند و سعی می کند که تمامی فناوری های پیشرفته را برای این منظور به کار ببریم. این موضوع بسیار هیجان انگیز است و یک چالش سرعت بالا برای یک حیوان محسوی می شود. تجربه پیشگامانه ای، مثل این تجربه می تواند صمیمیت ما نسبت به پرندگان را ابراز کند، اما چیزی که مهم است این است که اسرار پشت سر این فاکون های سریع چیست و در نهایت نیز آن را آشکار خواهیم کرد.

عنوان مستند: BBC Natural World Super Fast Falcon 2018

فرمت تصویری: ۱۰۸۰p HDTV

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: دارد

کاور-مستند-Super-Fast-Falcon

info

Information
The peregrine falcon is the fastest animal on earth – it can reach speeds of over 200mph. But what does it take to be a high-speed record breaker? To find out, we follow a young family of falcons as they grow up in downtown Chicago.

We join renowned bird handler Lloyd Buck, who, with the help of state-of-the-art technology and leading avian scientists, puts his peregrines to the test. And finally, we see if Lloyd can train one young peregrine for the ultimate challenge of speed and agility – against an Olympic skier in the Swiss Alps. Through such groundbreaking experiments and intimate views of these special birds in the wild, the secrets behind these super-fast falcons can finally be revealed.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود مستند با لینک مستقیم  |  زیرنویس انگلیسی