دانلود مستند BBC Winter Viruses and How to Beat Them 2013

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

موضوع دانلود مستند BBC Winter Viruses and How to Beat Them در مورد ویروس هایی است که در زمستان جریان دارد و بسیاری از افراد را تحت تاثیر خودش قرار می دهد. در طی سال های گذشته شیوع جدیدی از این ویروس ها را شاهد بوده ایم و این مستند به طور کامل می تواند در این راستا کمک کننده شما باشد. گزارش ها حاکی از آن است که بسیاری از بیمارستان های منطقه در لندن افراد زیادی که به این ویروس مبتلا بوده اند را دریافت کرده است و به کمک ویروس شناسان جهان تحقیق های خوبی را در این راستا انجام داده است. مستند می تواند شما را با اطلاعات زیادی در این رابطه آشنا کرده و شناسایی مناسبی را در این راستا داشته باشد.

با دانلود این مستند شما چگونگی گسترش این ویروس ها را نظاره گر خواهید شد و می توانید در بقیه فصل زمستان شاداب تر و بهتر زندگی خود را ادامه دهید. این ویروس ها دارای پادزهرها و مقابله به مثل هایی می باشد که شما می توانید آنها را برقرار کرده و با رعایت کردن برخی از مسائل بهداشتی از مبتلا شدن به این ویروس ها جلوگیری نمایید. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود مستند BBC Winter Viruses and How to Beat Them از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مستند: BBC Winter Viruses and How to Beat Them 2013 – ویروس های زمستانی و نحوه شکست آنها

فرمت تصویری: ۵۷۶p HDTV

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: ندارد

دانلود-مستند-BBC-Winter-Viruses-and-How-to-Beat-Them

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-مستند-BBC-Winter-Viruses-and-How-to-Beat-Them  دانلود-مستند-BBC-Winter-Viruses-and-How-to-Beat-Them

info

Information
Professor Alice Roberts and Dr Michael Mosley report on the latest virus outbreaks across the country from a pop up studio close to many of London’s leading hospitals and medical research institutions. With the help of leading virologists, they will be finding out what viruses do to our bodies, explaining what viruses are, examining how they spread and advising what we can do to stay fit and healthy for the rest of the winter.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود مستند با کیفیت 576p HDTV با لینک مستقیم