دانلود انیمیشن بلال نژاد قهرمان جدید Bilal A New Breed of Hero 2015

دانلود انیمیشن بلال نژاد قهرمان جدید با کیفیت WEB-DL

کاور-Bilal-A-New-Breed-of-Hero-2015

نام انیمیشن: Bilal A New Breed of Hero 2015

سا انتشار: ۲۰۱۵

ژانر: انیمیشن، اکشن، ماجرایی

مدت زمان: ۱۰۵ دقیقه

کیفیت: WEB-DL x265 720p / WEB-DL x265 1080p

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: ندارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن بلال: نژاد قهرمان جدید (Bilal A New Breed of Hero 2015) مربوط به یک هزار سال پیش می باشد که یک پسر با رویای تبدیل شدن به یک جنگجوی بزرگ، به همراه خواهرش ربوده شده و به سرزمینی دور از خانه منتقل شد. بلال به دنیایی منتقل شد که حرص و بی عدالتی در آن موج می زد. همین یک موقعیت بسیار عالی برای بلال بود تا صدای شجاعت خود را بلندتر کند و بتواند تغییراتی را در مردمان این سرزمین ایجاد کند. داستان قهرمان جدید ما یعنی بلال، از روایت های واقعی گرفته شده است و در جایی در زمان برای خود پیدا کرده است.

بلال یک قهرمان واقعی در دنیای واقعی است که زمان و تاریخ مثل وی را ندیده است و حال امید دهنده به مردمانی است که در ظلم و ستم پادشاهان پر طمع زندگی می کنند. بلال به خاطر بزرگ شدن در فضایی پر از حرص و طمع، طبع بسیار خشنی پیدا کرده است و عصبانی تر از همیشه دیده می شود.

انیمیشن Bilal A New Breed of Hero 2015 روایتی واقعی از داستان بلال و خواهرش است و پس از اینکه روستای وی در زمان کودکی، با حمله گروهی از جنگجویان روبرو می شود، دوران سختی و مشقت بلال هم شروع می شود. او وظیفه مراقبت از خواهرش را برعهده دارد و بنابراین تنها باید با فرو بردن خشم خود، بتواند به رویای دیرینه خود در شهر جدیدی که وی و خواهرش را برده اند، دست یابد و یک جنگجوی واقعی برای کشورش باشد. در این راه بلال با پادشاهان سر نزاع پیدا می کند و حاکمان تیره و تار، سعی می کنند که از هر راهی که شده بلال را از راه خود منحرف کنند. اما باید دید بلال تا چه حد می تواند استوار باشد و خواهرش چه تاثیری در این راه می تواند داشته باشد.

info

A thousand years ago, one boy with a dream of becoming a great warrior is abducted with his sister and taken to a land far away from home. Thrown into a world where greed and injustice rule all, Bilal finds the courage to raise his voice and make a change. Inspired by true events, this is a story of a real hero who earned his remembrance in time and history.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود