دانلود انیمیشن Captain Morten and the Spider Queen 2018

دانلود انیمیشن Captain Morten and the Spider Queen 2018 – کاپیتان مورتن و ملکه عنکبوتی

کاور-Captain-Morten-and-the-Spider-Queen-2018

نام انیمیشن: کاپیتان مورتن و ملکه عنکبوتی – Captain Morten and the Spider Queen

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، خانوادگی

مدت زمان: ۷۹ دقیقه

کیفیت: WEB-DL 720p / WEB-DL x265 1080p

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن کاپیتان مورتن و ملکه عنکبوتی (به انگلیسی: Captain Morten and the Spider Queen 2018) یکی از خوش ساخت ترین انیمیشن هایی است که می بینید و شخصیت پردازی بسیار جذابی دارد. در این انیمیشن آرزوی یک پسربچه به نام مورتن را داریم که آرزویش تبدیل شدن به کاپیتان کشتی است و در این راه ماجراهای زیادی را در دنیای مینیمال بازی تجربه می کند. در این انیمیشن می بینید که اتفاقات عجیب و غریب دست به دست هم می دهند و مورتن را در یک شرایط می گذارند که باید در اتاق خودش کاپیتان یک کشتی کوچک باشد. ملکه عنکبوتی در این راه جلوی راه مورتن قرار گرفته است و تعامل این دو باهم به لحظات نفس گیری منجر می شود. یقینا ساخت این انیمیشن متفاوت است و علاقه مندان به هنر سینمایی را به شدت راضی می کند.

ساخت انیمیشن Captain Morten and the Spider Queen طوری است که منتقدان آن را بسیار خوش ساخت و جذاب دانسته اند و گاها هم برخی از شخصیت پردازی ها را ناخوشایند دانسته اند. اما در حالت کلی انیمیشن نمره خوب ۹ از ۱۰ را دریافت کرده است و شنیدن روایت و مهم تر از همه دیدن صحنه های مینیمالیستی وجذابیت های صحنه فوق العاده می تواند عالی باشد. دیالوگ ها به بهترین شکل قرار دارند و کودک و بزرگسال می توانند تعامل خوبی با انیمیشن داشته باشند. تعداد شخصیت ها به حدی بالا است که تا آخر به انیمیشن اضافه می شوند و شاهد شخصیت پردازی خوب و خنده داری برای هرکدام از آنها هستیم. پدر مورتن هم در نقش یک کاپیتان کمک زیادی به پسرش می کند و رویای مورتن را به واقعیت تبدیل می کند.

info

Every ship deserves its captain.

The animation is very well made (say, rating 9/10 for that part), but the story is predictable. The scenario lacks a pretty moment; it is difficult to get into sympathy with any of the characters. It reminds me of James and the Giant Peach (1996): something attractive and unpleasant at the same time; childish and adult at the same time. Not satisfying.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs
تبلیغات