دانلود فصل اول مستند گوشت خوار – Carnivorous S01 2019

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

کاور-carnivorous-2019

نام مستند: Carnivorous  – گوشت خوار

سال انتشار: ۲۰۱۹

کیفیت: WEBRip

تعداد قسمت ها: ۸

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: ندارد

IMDB

مستند Carnivorous (ترجمه: گوشت خوار) شما را با کورتینی همراه می کند تا با سفر گوشتی وی همراه شوید و انواع و اقسام غذاهای گوشتی و بیف را تست کنید و نحوه سرو آنها را ببینید. او به سراغ برنده جایزه آشپزی می رود و دستور پخت لذیذترین غذاهای گوشتی را به صورت تصویری به شما می چشاند. در هر قسمت شاهد یک سفر هیجان انگیز هستیم و ساندویچ های گوشتی و نحوه سرو کوفته ها دنده ای را هم می بینیم. کورتینی به مهمانی هایی می رود که در آن با گوشت از مردم پذیرایی می کنند و سرآشپر اسپایک مندلسون مهارت خودش را در زمینه درست کردن چیزبرگر های خوشمزه به ما نشان می دهد.

با مستند Carnivorous همراه شوید تا پخت اردک های لذیذ را ببینید که چگونه روی شعله تاب می خورند و روغن از وجودشان کشیده می شود. شیکاگو مقصد دیگر ما است که نحوه تهیه برخی از خورشت ها را به نشان می دهد و می توانیم قبل از سفرمان به سانفرانسیسکو مرغ های سرخ شده را بچشیم و هشت پایی خوش مزه را با اندازه بزرگش ببینیم. استیک در شهرهای نیویورک معروف و محبوب است و کورتینی به بهترین محله آنجا می رود تا با نشویل آشنا شود و یکی از لذیذترین غذاهای استیکی را به شما نشان دهد. مهمانی های بسیاری در آمریکا برگزار می شود که کورتینی ما را به آنجا می برد و طراحی و دیزاین یک خوک و دیگر غذاهای لذیذ گوشتی را به شما نشان می دهد. فرصت را از دست ندهید و اگر شما هم عاشق غذاهای گوشتی و همبرگرها و چیزبرگرهای لذیذ هستید، با ما همراه شوید تا انواع و اقسام غذاهای گوشتی را بی رحمانه به دندان بکشیم و با نحوه سرو و آماده سازی آنها آشنا شویم.

info

Episode 1: Beef, Pork and Chicken, Oh My!
Courtney gets wrecked by a Giant Beef Rib in Texas, feels the burn with some Hot Chicken in Nashville and tries Tamarind Lamb Chops from an award-winning chef.

Episode 2: Cheesesteak Showdown
Courtney throws down on some Lamb Shoulder in Washington, D.C., a Cheesesteak Showdown in Philly and a BBQ Kielbasa sandwich in Cleveland.

Episode 3: Meat on a Doughnut
Courtney Rada spends big money on a sandwich in Long Island, New York. Then she finds a classic sausage sandwich at an iconic location in Chicago and cooks up some short rib dumplings with Iron Chef Stephanie Izard.

Episode 4: A Flaming Duck

Episode 5: The Meatiest Game in Town
Courtney Rada gets her pork chop on in Nashville before heading to Chicago for a whole smoked goat. She also makes a stop in Washington, D.C., for a burger party with Chef Spike Mendelsohn.

Episode 6: Meaty Classics with a Twist
Courtney gets her hands on some meaty goodness, from hot chicken and French toast in Nashville to the steak to beat all steaks in New York City.

Episode 7: Smoke and Soul, Rock and Roll

Episode 8: Welcome to the Meat Party
Courtney Rada snacks on a decadent burger in Chicago and swings over to New Jersey for oxtail stew. In Seattle, she eats octopus two ways before heading down to San Francisco for California fried chicken with Chef Tyler Florence.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود قسمت اول – Beef, Pork and Chicken, Oh My

720p x264 با حجم 615 مگابایت | WEBRip با حجم 214 مگابایت

دانلود قسمت دوم – Cheesesteak Showdown

720p x264 با حجم 645 مگابایت | WEBRip با حجم 216 مگابایت

دانلود قسمت سوم – Meat on a Doughnut

720p x264 با حجم 592 مگابایت | WEBRip با حجم 209 مگابایت

دانلود قسمت چهارم – A Flaming Duck

720p x264 با حجم 541 مگابایت | WEBRip با حجم 192 مگابایت

دانلود قسمت پنجم – The Meatiest Game in Town

720p x264 با حجم 582 مگابایت | WEBRip با حجم 202 مگابایت

دانلود قسمت ششم – Meaty Classics with a Twist

720p x264 با حجم 578 مگابایت | WEBRip با حجم 205 مگابایت

دانلود قسمت هفتم – Smoke and Soul, Rock and Roll

720p x264 با حجم 562 مگابایت | WEBRip با حجم 196 مگابایت

دانلود قسمت هشتم – Welcome to the Meat Party

720p x264 با حجم 587 مگابایت | WEBRip با حجم 207 مگابایت

ADs