دانلود انیمیشن سیندرلا و شاهزاده اسرارآمیز – Cinderella and the Secret Prince 2018

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2رای)
Loading...

دانلود انیمیشن Cinderella and the Secret Prince 2018

کاور-Cinderella-and-the-Secret-Prince-2018

عنوان انیمیشن: Cinderella and the Secret Prince – سیندرلا و شاهزاده اسرارآمیز

سال انتشار: ۲۰۱۸

مدت زمان: ۹۰دقیقه

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، خانوادگی

کیفیت: WEB-DL 720p

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: ندارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن سیندرلا و شاهزاد مخفی (به انگلیسی: Cinderella and the Secret Prince 2018) در رویال بال جریان دارد و روایتی از سیندرلا و راز مخفی خواهد داشت که قرار است کل دنیا را تحت تاثیر قرار دهد. شاهزاده اصلی بر اثر یک نفرین شیطانی به یک موش تبدیل شده است و شاهزاده تقلبی به طور اشتباهی داخل رویال بال قرار دارد و سیندرلا در یک خطر بزرگ قرار گرفته است. در همین حال است که سیندرلا و دوستانش به یک ماجراجویی بزرگ وارد می شوند و قصد دارند که شاهزاده واقعی را نجات دهند. آنها باید بتوانند نیروهای شیطانی را شکست دهند و بتوانند با شاهزاده غیرواقعی مبارزه کنند. در این میان است که شاهزاده واقعی دچار مشکلات زیادی می شود.

جهان فانتزی انیمیشن Cinderella and the Secret Prince 2018 دوباره برقرار است و می توانید گرافیک بسیار زیبایی از انیمیشن را مشاهده کنید. شاهد طراحی های جدیدی برای شخصیت های محبوب سیندرلا هستیم و تمامی دوستان وی هم نقاشی جدیدی دارند. دیالوگ ها جذاب هستند و شخصیت های ناب این سری در انیمیشن به کار رفته شده است. در این جهان فانتزی شاهد موسیقی جذابی هستیم و احساس های عاشقانه به خوبی به مخاطب رسانده می شوند. اسب های رویایی و کالسکه ای که سیندرلا برایش منتظر است و همچنین شاهزاده رویاها همگی پرداخت خوبی دارند و احساسات برانگیز هستند. سیندرلا وظیفه دارد که شاهزاده خودش را نجات دهد و بتواند زندگی رویایی که می خواهد را برای خودش رقم بزند. در این میان است که نیروهای شیطانی جلودارش هستند و قصد دارند که او را دور کنند. این انیمیشن را می توانید مشاهده کنید و به ماجراجویی جدید سیندرلا وارد شوید.

info

During the Royal Ball, Cinderella and her mice fellows discover a secret that could shake their world: the real prince has turned into a mouse by the evil witch, and the “Prince” from the Royal Ball is in fact a fraud. Now, Cinderella and her friends are going to begin a whole new adventure to save the real Prince, and help him defeat the evil force.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود کیفیت WEB-DL 720p انکود MKVCage با لینک مستقیم

ADs