دانلود فیلم آموزش مفاهیم پیشرفته معماری ابری

در فیلم آموزش معماری ابری شما با فناوری های پیشرفته آشنا می شوید و می توانید به خوبی الگوهای معماری های جدید را فرا گرفته و در زمینه استفاده از آنها مفاهیم زیادی را یاد بگیرید. ایم معماری جدید از جمله سرویس های قدرتمند مایکروسافت می باشد و فضای ابری نام دارد. شما با فضاهای ابری می توانید نیاز خود را به دیسک های سخت برای ذخیره سازی اطلاعات کاهش داده و به صورت مجازی فایل های خود را نگهداری نمایید. این دوره می تواند مفاهیم پیشرفته این حوزه را به خوبی برای شما تشریح کرده و آموزش خوبی همراه با متخصصین فناوری اطلاعات برای شما داشته باشد. این دوره اصول کلی این معماری را برای شما تشریح خواهد کرد.
با دانلود فیلم آموزش معماری ابری شما می توانید چگونگی تعیین سرویس مستقل و همچنین ارائه خدمات مدرن در این رابطه را به خوبی فرا گرفته و با سرورها و کامپوزیت های اختصاصی آن نظیر AWS آشنا شوید. ویژگی ها و زیرساخت های لازم برای این فضاها نیز به خوبی در این دوره تشریح خواهد شد. با دانلود فیلم آموزش معماری ابری کاربران می توانند راه حل های کارا و بسیار عالی را برای افزایش کارایی این سرویس فرا گرفته و خودشان به صورت دستی این تنظیمات را وارد نمایند تا بتوانند از سرعت بالایی در انتقال فایل ها بهره مند شوند. شما کاربران برای دانلود فیلم آموزش معماری ابری می توانید از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مجموعه : Cloud Architecture Advanced Concepts

مدرس : David Linthicum

مدت زمان : ۱ ساعت

فرمت تصویری : h264, 1280×720

فرمت صوتی : AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-معماری-ابری

دوره های آموزشی :

– معرفی
– الگوهای معماری پیشرفته
– استفاده از معماری میکرو سرویس
– حرکت به سمت معماری کامپوننت بدون سرور و به صورت گسترده توزیع شده
– حرکت به سمت ادغام DevOps
– مفاهیم دیگر دوره
– نتیجه گیری

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-معماری-ابری

info

State-of-the-art technology is changing the way we design for the cloud. New architectural patterns are emerging as a result of breakthroughs such as microservices, containers, and serverless computing. Want to know how these advanced concepts will affect your cloud strategy and solution? This platform-neutral course is targeted at IT professionals who already know the basics of architecting cloud solutions and wish to understand the impact of new technologies on their business. Learn how independently deployable, modular services—microservices—will affect the structure of your cloud-based applications; how serverless and composite architectures such as AWS Lambda and Azure Functions free up engineers to focus on features, not infrastructures; and how new high-performance solutions allow you to “lease” computing storage and power. Instructor David Linthicum also discusses DevOps integration and advanced architecture strategies, such as isolating change and volatility in a single domain.
Topics include:
Microservices and containers
Complex, disturbed, serverless, and composite architectures
DevOps integration
High-performance solutions
Courses :
Introduction
Advanced Architecture Patterns
Leveraging Microservices Architecture
Moving to Complex Serverless and Widely Distributed Architecture
Moving to DevOps Integration
Other Concepts to Consider
Conclusion

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 80 مگابایت
  • تاریخ انتشار: October 2017
  • منبع: Lynda
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Cloud Architecture Advanced Concepts

دانلود از لینک مستقیم