دانلود فیلم آموزش و معرفی پردازش ابری

در دانلود فیلم آموزش Cloud Computing Introduction Biz School شما می توانید تا با پردازش ابری آشنا شده و با مباحث پیشرفته آن همراه شوید. این دوره به شما می گوید که چرا پردازش ابری می تواند در پیشبرد کسب و کار به شما کمک کند و بتواند یک کلاس دانشگاهی بسیار پربار برای شما باشد. کاربران می توانند تا در طول کلاس همه چیز را به صورت حرفه ای فرا گرفته و در مورد محاسبات ابری صورت گرفته نیز مواردی را بیاد داشته باشند. شما می توانید سوالات خود را در دوره پیدا کرده و جواب مناسبی را برای آن داشته باشید.

با دانلود این فیلم آموزش کاربران می توانند تکالیف و تمرینات دوره را انجام داده و بسیار بهتر مباحث را درک نمایند. برای این منظور شما آزمون هایی را از نیز در هر بخش خواهید گذراند. کاربران می تواند از مباحث دوره برای بازاریابی و کسب مهارت در این زمینه استفاده کرده و پردازش های خود را با هزینه های بسیار کمتری به نتیه برسانند. کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود فیلم آموزش Cloud Computing Introduction Biz School از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

عنوان مجموعه: Cloud Computing Introduction Biz School

مدرس: Adam Frisbee

مدت زمان: ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه

فرمت تصویری: AVC 1280×720

فرمت صوتی: AAC 44KHz 2ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

دانلود-مستند-Cloud-Computing-Introduction-Biz-School

دوره های آموزشی:

– اصول اولیه
– خدمات ابری
– محاسبات با کارایی بالا
– شبکه سازی
– امنیت ابری
– اتوماسیون ابری

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-مستند-Cloud-Computing-Introduction-Biz-School

info

Description
LEARN ABOUT THE CLOUD! What is Cloud Computing? How can it help your business?

These are real recordings of a university business school class I teach called Cloud Computing. They were recorded live, during class, and cover everything a business professional needs to know about cloud computing. Join the class, hear what the other students have to say and the questions they ask (student identities are protected). Take the real quizzes and tests that I give to university students. Do the real homework assignments. All of this for a fraction of the cost of business school!

Courses:
The Basics
Services of the Cloud
High Performance Computing
Networking
Cloud Security
Cloud Automation

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 126 مگابایت
  • تاریخ انتشار: August 2017
  • منبع: Udemy
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Cloud Computing Introduction Biz School

دانلود از لینک مستقیم