دانلود مستند CODumentary 2017 – داستان شکوه بازی Call of Duty

مستند CODumentary 2017 یک مستقل و بسیار جذاب است که داستانی در مورد چگونگی به شکوه رسیدن سری بازی Call of Duty و تبدیل شدن آن به بزرگترین بلاک باستر در حوزه سرگرمی مربوط به جنگ های جهانی را بیان می کند. این مستند با توسعه دهندگان این سری صحبت هایی را انجام می دهد و روند ساخت نسخه های مختلف این بازی را بررسی می کند. بررسی ها در این مورد است که چگونه یک بازی ویدئویی می تواند میلیون ها طرفدار بدست آورد و تا این جد سلاح های متنوع و محبوب را در سری بازی های خود به همگان معرفی کند. یقینا Call of Duty سختی های زیادی را از سال های پیش گذرانده است تا در این عصر بتواند به عنوان بزرگترین بازی ویدئویی تمام دوران مطرح شود. یک بازی که تمامی کارشناسان و بازیکنان حرفه ای، آن را تحسین می کنند و خاطرات باشکوه زیادی را با این سری داشته اند. با مستند CODumentary همراه شوید و ببنید که رشد Call of Duty به چه شکل بوده است و چگونه توانسته است که به این شکوه و عظمت خودش دست یابد.

عنوان مستند: CODumentary 2017

فرمت تصویری: ۱۰۸۰p WEB-DL / 720 WEB-DL

زبان: انگلیسی

زیرنویس انگلیسی: ندارد

کاور-CODumentary-2017

مستند CODumentary 2017 برای علاقه مندان راستین سری Call of Duty ساخته شده است تا مراحل رسیدن این فرانچاینز به شکوه و اقتدار فعلی اش را به نمایش گذارد. کارکنان برای این اثر زحمات زیادی کشیده اند و برای خلق تصویر کاملی از زشتی های جنگ، از المان های مختلفی استفاده کرده اند. Call of Duty نشان داده است که صنعت گیم چه اهمیت بالایی پیدا کرده است و با ارائه یک بازی، هر چیزی تحت تاثیر آن قرار گرفته است. بازی های ویدئویی صرفا برای سرگرمی ارائه می شوند، اما همگان شاهد هستیم که این صنعت به یک غول بزرگ و مهم در دنیای کنونی تبدیل شده است.

info

An independent documentary telling a story of how the video game Call Of Duty grew into one of the biggest global entertainment blockbuster franchises of all time. Featuring developers,experts and pro players,the film looks at how a single video game gained millions of fans,broke numerous records and battled through the years to establish itself as one of the greatest video games of all time.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود مستند CODumentary 2017

  دانلود با کیفیت 1080p WEB-DL – حجم 6.37 گیگابایت

  کیفیت 720p WEB-DL – حجم 2.35 گیگابایت

  کیفیت 480p WEB-DL – حجم 1.20 گیگابایت