دانلود Communication Skills Training Lets Talk – فیلم آموزش مهارت های ایجاد رابطه

فیلم آموزش Communication Skills Training Lets Talk یک دوره بسیار جامع جالب است که روی مسئله ارتباط و برقراری درست آن، تمرکز کرده است. این دوره به صورت سریع و آسان طراحی شده است و روی سه مهارت اصلی که ارتباط روی آنها استوار شده است تمرکز می کند. اول اینکه چگونه در برقراری ارتباط از ایجاد سوتفاهم جلوگیری کنیم؛ دوم اینکه چگونه به انتقادات پاسخ بدهیم و سوم اینکه نحوه همکاری در جریان برقرار ارتباط به چه شکلی خواهد بود. بنابراین شما باید اطمینان داشته باشید که در این دوره مهارت های ارتباطی را به صورت دقیق و پیشرفته یاد خواهید گرفت و می توانید از تمامی استدلالهای درست برای جلوگیری از سوتفاهم و ایجاد درگیری در گفتگوها استفاده کنید. این دوره به صورت استراتژیک می تواند سخنرانی های شما را نیز بهبود دهد، اما باید توجه داشته باشید که قابلیت های متقاعدکردن افراد را شامل نمی شود و تنها روی همان مباحث سه گانه کار می کند.

دوره آموزشی Communication Skills Training Lets Talk از روش های اثبات شده علمی بهره گرفته است و سعی کرده است که این استراتژی ها را مبتنی بر شواهد عرضه کند. شواهدی که به صورت کامل مشاهده شده است و تعامل انسان ها را نیز درک کرده است. بالاخره ما وقتی با انسان ها صحبت می کنیم، یکسری گفتگوها شکل می گیرد که بسته به روحیات هر نفر می تواند متفاوت باشد. این فاصله ها در زمینه درک انسان ها، باعث برخی از سوتفاهم های ناخواسته و همچنین فاصله گرفتن آدم ها از هم می شود. اما اگر بتوانیم از روش های درست و علمی استفاده کنیم و به نوعی درک متقابل داشته باشیم، این مسائل رفع می شود.

عنوان دوره: Communication Skills Training Lets Talk

مدرس: Laura Silverstein, LCSW

مدت زمان: ۱ ساعت

فرمت تصویری: h264, 1280×720

فرمت صوتی: AAC, 48 KHz, 2 Ch

زبان: انگلیسی

کاور-Communication-Skills-Training-Lets-Talk

دوره های آموزشی:

  • خوشامد گویی به دوره آموزش مهارت های ارتباطی مبتنی بر شواهد
  • چگونگی اجتناب از سوتفاهم یا درگیری
  • مهارت های ارتباطی بخش دوم: چگونگی پاسخ به انتقادات بدون تبدیل کردن صحبت به حالت دفاعی
  • مهارت های ارتباطی بخش سوم: همکاری، حتی در مواقعی که فرد غیرمنطقی شده است.
  • منابع

اسکرین-شات-Communication-Skills-Training-Lets-Talk

info

Description
Save Time-Communicate Effectively.

This fast, easy skills course will teach 3 of the most crucial communication skills. (1) How to avoid a misunderstanding, (2) How to respond to criticism and (3) How to empathize.

Miscommunication wastes time. Fine tune your communication skills to avoid countless headaches that result from assumptions, misunderstandings and arguments.

Note: This course does not cover sales, public speaking or persuasion strategies

Scientifically Proven Methods

These strategies are evidence-based, drawing from the work of emotional intelligence expert, Daniel Goleman, and relationship scientist, John Gottman both of whom have revolutionized the way we understand human interaction.

We have conversations with people from sun up to sun down. When these conversations go well, they lead to quick problem solving, decision making and connection. Conversations that don’t go well lead to long drawn out dialogues, misunderstandings and distance.

Courses:
Welcome to this Evidence-Based Communication Skills Training Course!
How to Avoid a Misunderstanding or Fight
Communication Skill #2: How to Respond to Criticism Without Becoming Defensive
Communication Skill #3How to Empathize (Even when someone is being unreasonable)
Resources

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 111 مگابایت
  • تاریخ انتشار: November 2017
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 94.99 دلار
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود با لینک مستقیم