دانلود انیمیشن Constantine City of Demons The Movie 2018

دانلود انیمیشن Constantine City of Demons The Movie – کنستانتین: شهر شیاطین با کیفیت بلوری

کاور-Constantine-City-of-Demons-2018

نام انیمیشن: Constantine: City of Demons – کنستانتین: شهر شیاطین

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، فانتزی، ترسناک

مدت زمان: ۹۰دقیقه

کیفیت: BluRay 720p / BluRay 1080p / BluRay x265 720p / BluRay x265 1080p

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد، ادغام شده با ویدیو

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن Constantine City of Demons The Movie (به فارسی: کنستانتین: شهر شیاطین) یه دهه بعد از یک اشتباه بزرگ جریان دارد و قرار است ماجراهای ترسناک دیگری را شاهد باشیم. مرد خانواده که چاوس نام دارد، به همراه محقق مخفی شان که جان کنستانتین نام دارد، سعی می کنند که دختر این خانواده که تریش نام دارد را از یک کمای فوق العاده مرموز نجات دهند. آنها از یک پرستار شب مرموز کمک می گیرند که در واقع ملکه آنجلس است و خدای آزتک هم در این راستا وارد ماجرا می شود.

وجود این دو جفت باهم، می تواند به نجات جان تریش کمک زیادی بکند و وی را از سایه ها و تاریکی ها نجات دهد. همه چیز به نظر می رسد که خوب پیش می رود، تا اینکه بالاخره شیاطین وارد می شوند و پدر خانواده متوجه می شود که راه رستگاری چندان هم هموار نیست. باید دید که آیا کنستانتین با صدا پیشگی مت رایان، می تواند موفق شود و از طریق زیرزمین تاریک لس آنجلس حرکت و حوادث را حل کند یا خیر.

آنها باید در انیمیشن Constantine: City of Demons 2018 از بدترین حوادث دور شون و بتوانند با شیاطین داخلی خودشان مبارزه کنند. همه آنها در یک جهنم بزرگ قرار دارند و همواره باید برای رسیدن به یک موفقیت، هزینه سختی را پرداخت کنند. شیاطین سعی دارند که روح تریش را تسخیر کنند و در نهایت او را به مرگ بکشانند. فضای انیمیشن بسیار تاریک است و قرار است که دیالوگ های عالی و جلوه های ویژه نابی را نظاره گر باشیم. شیاطین زیادی از جهنم وارد دنیای کنونی شده اند و به هیچ عنوان راحتی و آسایش در انتظار کنستانتین نیست. باید دید که موفقیت تا چه اندازه قابل دسترس است.

info

A decade after a tragic mistake, family man Chas and occult investigator John Constantine (voiced by Matt Ryan) set out to cure Chas’s daughter Trish from a mysterious supernatural coma. With the help of the mysterious Nightmare Nurse, the influential Queen of Angels, and brutal Aztec God Mictlantecuhtli, the pair just might have a chance at outsmarting the demon Beroul to save Trish’s soul. In a world of shadows and dark magic, not everything is what it seems, and there’s always a price to pay. The path to redemption is never easy, and if Constantine is to succeed, he must navigate through the dark urban underbelly of Los Angeles, outwit the most cunning spawns of hell, and come face to face with arch-nemesis Nergal – all while battling his own inner demons!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com