دانلود فیلم آموزش طبل نوازی برای مبتدیان

شما در دوره آموزش طبل می توانید نواختن این ساز را فرا گرفته و با مبانی این نوع موسیقی همراه با کیت همراه شوید. دوره دارای مباحث بسیار حرفه ای در زمینه ریتم و شیارهای اصلی این طبل می باشد و کاربران علاقه مند به موسیقی می توانند به بهترین شکل پیشرفت را در خودشان مشاهده نمایند. شما باید بتوانید با تعویض و اجرای الگوهای مختلف مهارت های خود را افزایش داده و به خوبی با طبل آشنا شوید. با دانلود این دوره می توانید ضربه ها و ریتم ها را فرا گرفته و آهنگ های زیادی را در خود همین دوره بنوازید. با دانلود این دوره به صورت ویدئویی و عملی می توانید آموزش ها را مشاهده کرده و از دانش های جدید این حوزه نیز برخوردار شوید. نت های موسیقی در بالا نمایش داده خواهد شد تا شما بتوانید هماهنگی بالایی را کسب کرده و به خوبی تمرین نمایید.
با دانلود فیلم آموزش طبل کاربران می توانند چگونگی نواختن را به عنوان یک مبتدی فرا گرفته و در پایان دوره مهارت های بالای خودشان را مشاهده نماند. افراری که به این زمینه علاقه دارند می توانند آهنگ های پاپ و راک را به خوبی توسط آن نواخته و متناسب با ریتم خودشان یک فضای بسیار عالی را ایجاد نمایند. در واقع فاصله شما از مبتدی بودن تا یک حرفه همین دوره خواهد بود و می توانید اطلاعات زیادی را به خوبی کسب نمایید. شما هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش طبل از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمنایید.

عنوان مجموعه : Drums for Beginners

مدرس : Brendan Bache

مدت زمان : ۳ ساعت

فرمت تصویری : AVC 1280×720

فرمت صوتی : AAC 44KHz 2ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-طبل

دوره های آموزشی :

– مراحل اولیه
– نوت های هشتم باس طبل
– مباحث پایان دوره

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-طبل

info

Requirements
Have access to a drum kit
Description
This course aims to equip you with the fundamentals of playing the drum kit. You will be introduced to the basic rhythms and grooves of the drum kit. As we progress, we will teach you different drum beat permutations and patterns. We will also discuss how these beats and rhythms can fit into different songs.

We will be providing detailed video lessons with numerous practical examples for you to apply your new found knowledge in. All these will help you develop good fundamental skills in playing the drum kit. By the end of this course, you will be able to play a wide variety of pop and rock songs.

Who is the target audience?
Beginners who would like to learn how to play the drums
People who want to get back into playing drums
Courses :
The First Steps
Bass Drum 8th Notes
Course Wrap Up

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 818 مگابایت
  • تاریخ انتشار: August 2017
  • منبع: Udemy
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Drums for Beginners

دانلود از لینک مستقیم