دانلود انیمیشن Early Man 2018 – انسان نخستین با کیفیت بلوری ۱۰۸۰p

انیمیشن Early Man 2018 – انسان نخستین با کیفیت BluRay

کیفیت بلوری BluRay 720p & 1080p به همراه زیرنویس فارسی اضافه شد

کاور-Early-Man-2018

نام انیمیشن: Early Man 2018 – انسان نخستین

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، ماجرایی، کمدی

مدت زمان: ۸۹ دقیقه

کیفیت: BluRay 1080p / BluRay 720p / BluRay x265 720p / BluRay x265 1080p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: روزی از روزها، زمانی که موجودات ماقبل تاریخ و ماموهای پشمالو روی زمین پرسه می زنند، انیمیشن Early Man داستان داگ به همراه سگ محبوبش را تعریف می کند که با هوگنوب همراه شده اند. آنها قصد دارند که قبیله خود را در برابر گروهی از دشمنان نجات داده و از آن دفاع کنند. دشمن آنها لرد نوث نام دارد و آنها باید از قبلیه و خانه خودشان در برابر آنها دفاع کنند. هم اکنون ما در عصر ماقبل پلیستوسن قرار داریم و در دهکده ای که در نزدیکی منچستر لندن قرار دارد، روند داستان پیگیری می شود. آتشفشان ها و غارنشینی جریان دارد و مردم بسیار وحشیانه با یکدیگر رفتار می کنند. در یکی از این روزها، سیارک عظیمی به زمین می افتد و دو دایناسور بزرگ وارد داستان ما می شوند.

پس از این که سیارک زمین را ترک کرد، افرادی زیادی وارد شده و برای خودشان قوانین خاصی را تشکیل می دهند. قوانینی که زندگی را برای شخصیت اصلی قصه ما بسیار سخت کرده است و حال در یک ماجرای هیجان انگیز، قصد دارند که این اوضاع را تغییر دهند. عصر سنگی، سبب شده است که ابزارآلات جنگی همه از جنس سختی باشند و برای همین کار را برای اهالی دهکده بسیار سخت کرده است. لرد نوث هم از این ماجرا باخبر است و با یک وسیله عظیم الجثه وارد دهکده شده است.

در طی داستان انیمیشن Early Man اتفاقات زیادی می افتد و شخصیت اصلی داستان ما حتی وارد مسابقات فوتبال هم می شوند. در زمان انسان های نخستین و عصر سنگ ها قرار داریم و افراد دهکده از اتفاقاتی که قرار است بیفتد، هیچ اطلاعی ندارند. به یک باره همه چیز تغییر می کند و مشکلات زیادی سر راه داگ و دوستانش پدیدار می شود. حال باید با ادامه دساتان همراه شویم تا ماجراجویی های داگ و دوستانش را برای نجات دهکده و شهر مشاهده کنیم.

info

Set at the dawn of time, when prehistoric creatures and woolly mammoths roamed the earth, Early Man tells the story of Dug, along with sidekick Hognob as they unite his tribe against a mighty enemy Lord Nooth and his Bronze Age City to save their home.

It’s the Neo-Pleistocene age, somewhere near Manchester. England is currently a badlands of sparse plants, volcanoes, and extremely brutal cavemen who spend their days warring with each other over the slightest provocation. Then, a massive asteroid crashes into the land, striking and killing the last two dinosaurs and causing a shock-wave of dust that buries all the cavemen in the area. When the smoke and dust clear, the impact has made a huge valley in the middle of the badlands, and in the center of the valley is what’s left of the meteor, now polished smooth by the friction of the atmosphere into a spheroid shape. The cavemen dig themselves out of the dirt and go down to investigate, find out the object is too hot to touch, and start playing ‘hot potato’ with it. Eventually they start kicking it instead of tossing it around, and after it cools off, they realize this is a fun game and start adding rules and goalposts and referees. Thus, the game of soccer/football is born.

اطلاعات فایل
رمز فایل

www.downloadha.com

رزرو مکان تبلیغاتی

اینجا محل تبلیغات شماست. برای رزرو، لطفا با ایمیل downloadha.help@gmail.com در ارتباط باشید.