دانلود مستند رودهای بزرگ زمین – Earth’s Great Rivers 2018

Earth’s Great Rivers (2018) Season 1 HDTV 720p Mp4

|دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت|

دانلود تمامی قسمت ها همراه زیرنویس انگلیسی

دانلود-مستند-Earths-Great-Rivers-Series-1

نام مستند: رود های بزرگ زمین – Earth’s Great Rivers 2018

سال انتشار: ۲۰۱۸

مدت زمان: به طور میانگین هر قسمت ۶۰ دقیقه

حجم: به طور میانگین هر قسمت ۱٫۳۹ گیگابایت

کیفیت: HDTV 720p

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

خلاصه داستان: رود های بزرگ زمین (به انگلیسی: Earth’s Great Rivers) نام مستند جدید شبکه BBC است که در سه قسمت شصت دقیقه ای در سال ۲۰۱۸ میلادی ساخته و پخش شده است. داستانی و سفری هیجان انگیز و فوق العاده در کنار رود های بزرگ دنیا یا بهتره بگیم بزرگ ترین رود های دنیا، همراه David Oyelowo بازیگر بزرگ و معروف انگلیسی خواهیم داشت. کشف حیوانات فوق العاده و شگفت انگیز، مناظر بکر و طبیعت دیدنی و افرادی که در کنار سه رود بزرگ نیل، آمازون و می سی سی پی زندگی می کنند را در این مستند تماشا کنید.

قسمت اول: آمازون

در اولین قسمت از مجموعه، تحقیقاتی در رابطه با آمازون و رود آمازون مشاهده خواهیم کرد. این رود پر آب ترین رود جهان است و به عنوان رودی که تا اقیانوس اطلس جریان دارد بسیار شگفت انگیز است. یک پنجم آب شیرین جهان را تامین می کند و اسرار پنهانی دارد که تا به امروز کسی آن ها را کشف نکرده است.

قسمت دوم: نیل 

رود نیل طولانی ترین رود جهان است که یکی از پارامترهایی که آن را خاص کرده است تصاویر و اهرام های مصر است که دور آن را فرا گرفته است و یک رود فوق العاده از آن ساخته است. در طول سفر خود گردشگران زیادی را خواهیم داد.

قسمت سوم: می سی سی پی

سفری هیجان انگیز به آمریکا خواهیم داشت و مشاهده می کنیم که چگونه رود می سی سی پی نصف ایالات متحده آمریکا را فرا گرفته و میان این ایالت ها اتحاد خاصی ساخته است. یک سفر هیجان انگیز و نگاهی به چهارمین رود بلند دنیا را خواهیم داشت.

info

Earths Great Rivers: Series 1 Revealing the extraordinary animals, astonishing landscapes and remarkable people who live alongside the Amazon, Mississippi and Nile.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com