دانلود مستند بریتانیای ادواردیان در رنگ – Edwardian Britain in Colour 2019

Edwardian Britain in colour (2019) Season 1 HDTV 720p Mkv

تمامی قسمت های فصل اول با کیفیت HDTV 720p و زیرنویس انگلیسی

دانلود-مستند-Edwardian-Britain-in-Colour-2019

نام مستند: فصل اول بریتانیای ادواردیان در رنگ – Edwardian Britain in Colour

سال انتشار: ۲۰۱۹

مدت زمان: به طور میانگین هر قسمت ۴۴ دقیقه

کیفیت: HDTV 720p

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

خلاصه داستان: بریتانیای ادواردیان در رنگ (به انگلیسی: Edwardian Britain in Colour) نام مجموعه ای جدید در قالب دو قسمت است که به طور میانگین هر قسمت آن چهل و چهار دقیقه است توسط Channel 5 ساخته و در سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شده است. بازیگر معروف انگلیسی Sarah Lancashire این مجموعه را جمع آوری کرده و میزبان ما است. دوره ادواردیان (انگلیسی: Edwardian era) یا عصر ادواردیان، عنوان دوره‌ ای است در تاریخ انگلستان که دوران سلطنت کوتاه ادوارد هفتم از ۱۹۰۱ تا ۱۹۱۰ را شامل می‌ گردد. پس از مرگ ملکه ویکتوریا در ژانویه ۱۹۰۱، دوره ویکتوریا نیز به پایان رسید و پادشاه جدید، ادوارد هفتم وارث عصر جدید و مدرنی گردید که تحت تاثیر شیوه‌ هایی از هنر و سبک‌ های مختلف در قاره اروپا بود.

فیلم های سیاه و سفیدی که هیجان و رنگ های زیبای زندگی را نمایش می دهد. ادوارد هفتم در جشن امپراتوری و تاج گذاری خود یکی از زیبا ترین مراسم های دنیا را داشت که شامل رژه دوچرخه سواری های بود که به افتخار این پادشاه انجام دادند. در زمان امپراتوری ادواردیان کشور انگلستان ثروتمند ترین و قدرتمند ترین کشور دنیا بود. اما سوال اینجاست که مردم چرا مجبور به کارهایی ساخت مانند کار در معادن بودند. این دوره آغاز جنگ جهانی را مشاهده کرد و تغییرات بزرگی در تاریخ انگلستان صورت گرفت.

info

Brings black-and-white films of the era back to vivid life. Edward VII’s coronation included a fancy dress bicycle parade celebrating the new king and pride in his empire. Edwardian Britain was the richest and most powerful country in the world. But what did this mean for the men, women and children hard at work in the mills and the mines? The Edwardian era saw the creation of mass leisure, the suffrage movement, and the beginnings of world war.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs