دانلود فیلم آموزش ضروریات جستجوی Elasticsearch

آموزش یک موتور جستجوی پیشرفته با دانلود Elasticsearch Essential Training برای کاربران امکان پذیر می شود و آنها می توانند با این سیستم که به طور گسترده در سیستم عامل های مبتنی بر پلتفرمینگ جستجو اجرا می شود آشنا شده و با بهترین شکل ممکن با ضروریات آن آشنا شوند. برای این منظور شما ابتدا با با سیستم کیبانا آشنا می شوید و سپس برای انجام تحلیل روی داده ها به سمت و سوی ElasticSerch کشیده می شوید. با داشتن این دوره شما با سوالات پیچیده ای روبرو خواهید شد و می توانید فرایند درست کسب و کار در این زمینه را داشته باشید. نتایج بسیار درخشان خواهد بود و هر کاربری می تواند در نهایت پایش را فراتر گذاشته و برخی از جستجوهای دقیق را انجام داده و به شرکت کمک نماید.

این دوره فرایندهای پیچیده تجزیه و تحلیل داده ها را برای شما سهل و آسان کرده و می تواند ویژگی های پیشرفته ای را در این زمینه برای شما ارائه دهد. این موتور جستجو برای شنایایی ماشین های بالقوه کارایی داشته و می تواند به درستی در برنامه ها نیز مورد استفاده قرار گیرد. این استفاده در نهایت منجر به پیشرفت محسوس در اجرای درست برنامه نیز خواهد شد. دوره شامل روش های ایجاد پرس و جو نیز می باشد که لازمه هر پایگاه داده ای می باشد و باید نحوه ساختن بهترین ساختمان داده به خوبی در دوره مطرح شود. پس بهترین ساختمان داده همواره می تواند ارائه بهتری از داده ها داشته باشد و روش های مختلف استقرار را نیز شامل شود که کاربران هم اکنون می توانند جزئیات آن را با دانلود Elasticsearch Essential Training به صورت رایگان و مستقیم از سایت دانلودها متوجه شوند.

عنوان مجموعه: Elasticsearch Essential Training

مدرس: Ben Sullins

مدت زمان: ۱ ساعت و ۳۱ دقیقه

فرمت تصویری: h264, 1280×720

فرمت صوتی: AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

کاور-آموزش-Elasticsearch-Essential-Training

دوره های آموزشی:

–  معرفی دوره
–  بررسی اجمالی
–  نصب
–  بارگیری داده ها
–  داده های پرس و جو
–  تجزیه و تحلیل داده های شما
–  پیش بینی بینش های شما
–  نتیجه گیری نهایی

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-Elasticsearch-Essential-Training

info

Elasticsearch has been widely adopted in search engine platforms for modern web and mobile applications. Combined with the power of Kibana—which can help to provide analytical solutions on top of your Elasticsearch cluster—this powerful platform adds the capability to answer complex business questions about your data and your customers, as well as serve up relevant results in your applications. Beyond just search, the Elastic Stack provides companies with complex analytics and advanced features like machine learning. Companies large and small use Elasticsearch to identify potential fraud, machines that aren’t operating properly, and what users are doing in their apps.

In this course, join Ben Sullins as he dives into the inner workings of Elasticsearch combined with Kibana. Ben provides an overview of the architecture, and then goes over the different deployment methods, and how to best structure your data. From there, he demonstrates how to query data, and how to work with Kibana to present your insights.
Topics include:

Reviewing key Elasticsearch concepts
Running Elasticsearch in the cloud and locally
Bulk loading data
Setting up mappings of data types
Querying data
Running basic aggregations
Creating visualizations and dashboards in Kibana

Courses:
Introduction
Overview
Setup
Loading Data
Querying Data
Analyzing Your Data
Preseting Your Insights
Conclusion

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 246 مگابایت
  • تاریخ انتشار: November 2017
  • منبع: Lynda
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Elasticsearch Essential Training

دانلود از لینک مستقیم