دانلود فیلم آموزش کلمات و عبارات عامیانه زبان بریتانیایی

در فیلم آموزش زبان بریتیش شما می توانید زبان انگلیسی را به طور کامل فرا گرفته و به صورت کاملا کاربردی با کلمات و عبارات این زبان آشنا شوید. این دوره آموزشی صدای مکالمات انگلیسی را برای شما طبیعی تر خواهد کرد تا بتوانید با لهجه زبان بریتیش به خوبی آشنا شده و استفاده از مثال های واقعی را در دستور کار خود قرار دهید. کشف کلمات دیگر و نحوه استفاده از آنها در مواقع مناسب از جمله مباحث این دوره آموزشی می باشد. شما می توانید در این دوره با فرد همراه شده و به صورت کاملا حرفه ای در این زمینه آموزش های لازم را ببینید. شما می توانید به خوبی در زمینه تبلیغات از این آموزه ها استفاده کرده و در مورد زبان کشورهای مختلف آموزش های لازم را ببنید. شما می توانی در مورد این آموزش ها بسیار هیجان زده باشید.
با دانلود فیلم آموزش زبان بریتیش شما می توانید ضرب المثل های انگلیسی را نیز فرا گرفته و کاربرد آنها در زبان محاوره افراد را به خوبی فرا بگیرید. شما با داشتن این دوره می توانید برخی از شیرین ترین کلمات در لهجه یریتیش را فرا گرفته و اگر از علاقه مندان به این زبان می باشد به خوبی این روند را طی نمایید. مکالمات شما با این دوره بسیار طبیعی تر خواهد شد و می توانید به خوبی به این زبان صحبت نمایید. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش زبان بریتیش از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مجموعه : English Made Simple Learn British Slang Words & Phrases

مدرس : Fred Williams

مدت زمان : ۱ ساعت

فرمت تصویری : AVC 1280×720

فرمت صونی : AAC 44KHz 2ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-زبان-بریتیش

دوره های آموزشی :

– معرفی دوره
– رفیق
– Bugger کردن همه
– موارد ناخوشایند
– پیام های سریع از جانب معلم
– گاو نر
– خونین
– Gobsmacked
– و …

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-زبان-بریتیش

info

Requirements
Students should be able to hold conversations in English at an intermediate level
Students should be at Intermediate level or above
Description
Learn English from a fully qualified ESL Teacher
Sound more natural during your English conversations
Discover British slang and phrases with the help of real examples
Hi, my name’s Fred and I’m a former advertising professional who teaches English in Rome, Italy. I have developed over 12 educational courses on Udemy with over 12,000 satisfied students. I’m very excited to bring you this new course on English proverbs. Let’s begin:

Welcome to this fun and easy guide to popular British slang and phrases!

This course contains short and simple lectures which provide real examples to help explain the meaning of each piece of slang or phrase. We learn slang, because it can help us communicate more naturally with native (or mother tongue speakers).

I don’t need to study slang, ther most important part of a language is grammar!

Yes, you need to study grammar. You also need to practice writing, and speaking, and listening……etc. However, learning things such as slang (or idioms, proverbs, phrasal verbs) help us to take our language skills to the next level. If you want to really enjoy the local culture of a country, it helps if you can speak in the same way as the local people.

Enjoy practicing your new skills!

This course provides you with an opportunity to practice your knowledge. You will find plenty of practice activities to help you grow confidence around using slang.

Remember, learning a language should be fun and not stressful. I hope you enjoy the course, and I look forward to your feedback.

Fred

Who is the target audience?
This course is for ESL students with a level of Intermediate or above
Courses :
Introduction
Mate
Bugger All
Knackered
A Quick Message From The Teacher
Gutted
Bloody
Gobsmacked
Cock Up

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 104 مگابایت
  • تاریخ انتشار: May 2017
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 12 یورو
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

English Made Simple Learn British Slang Words & Phrases

دانلود از لینک مستقیم