دانلود فیلم آموزش اصول امنیت وب

شما با دانلود فیلم آموزش امنیت وب می توانید از مباحث هک اخلاقی به عنوان یک هکر اخلاقی وظیفه تامین امنیت وب را برعهده گرفته و به خوبی از برنامه ها و سرورهای شبکه محافظت نمایید. دوره می توانید مسائل امنیتی این حوزه را به خوبی تشریح کرده و به کاربران کمک نماید تا بتوانند به عنوان یک توسعه دهنده حرفه ای وب نحوه محافظت از برنامه های این حوزه را فرا بگیرند. شما می توانید از چشم مهاجمان به مسائل نگاه کرده و از این طریق برنامه های کاربردی خود را محافظت نمایید. شما یاد میگیرید تا تکنیک های هکرها را پیدا کرده و به خوبی متوجه مسائل شوید و شناسایی خوبی را در مورد مسائلی هکی داشته باشید. هک اخلاقی این امکان را می دهد تا صاحبان سرمایه بتوانند از طریق یافتن تکنیک های هکی دز مقابل سیستم های خود محافظا نمایند. ابزارها و برنامه های لازم نیز در این دوره به صورت گرافیکی معرفی خواهند شد.
با دانلود فیلم آموزش امنیت وب می توانید بردارهای مختلفی که هکرها از آن استفاده می کنند را شناسایی کرده و برنامه های خود را در مقابل آنها ایمن نمایید. همچنین اقدتمات متقابل و انجام دادن عملیات لازم برای دفاع در مقابل این هکرها نیز از این جمله می باشد. مهارت ها و تکنیک های لازم در این دوره تدریس خواهد شد و کاربران می توانند برای تست برنامه های خود نیز به خوبی از این دوره استفاده نمایند. کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود فیلم آموزش امنیت وب از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

عنوان مجموعه : Ethical Hacking Learn the Fundamentals of Web Security

مدرس : John C.

مدت زمان : ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه

فرمت تصویری : AVC 1280×720

فرمت صونی : AAC 44KHz 2ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-امنیت-وب

دوره های آموزشی :

– معرفی
– پروکسی
– نیرومندی
– شکستن کنترل های مجوزدار

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-امنیت-وب

info

Requirements
Basic understanding of SQL
Basic knowledge of Ruby on Rails
Ability to read JavaScript code
Description
This course will start you down the path of becoming a Web Security professional or a Ethical Hacker. You learn the fundamental of ethical hacking and how to protect your own applications for security issues as a Web Security profession.

You will learn to start thinking and looking at your web applications through the eyes of malicious attackers. You will learn to understand the motivation of an attacker. You’ll learn ethical hacking techniques and you’ll understand how to detect and identify risks in web applications.

We’ll take a look at the different attack vectors that hackers use, how web apps are typically attacked, and we’ll also look at countermeasures and defenses.

This course is designed to teach you the skills and techniques required to test web applications.

This course uses a combination of lecture, real-world experiences, and hands-on exercises to educate you in the techniques used to test the security of web application.

By the end of this class, students should be able to assess web applications for security holes and come away with a variety of ethical hacking techniques that can be used in the real world.

Who is the target audience?
Application Testers
Rails Developers
Anyone who writes web applications
Courses :
Introduction
The Proxy
Bruteforcing
Breaking Authorization Controls

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 200 مگابایت
  • تاریخ انتشار: May 2017
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 12 یورو
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Ethical Hacking Learn the Fundamentals of Web Security

دانلود از لینک مستقیم