دانلود دوبله فارسی انیمیشن کوتوله تنها Gnome Alone 2017

دانلود انیمیشن کوتوله تنها – Gnome Alone با کیفیت WEB-DL

نسخه دوبله فارسی اضافه شد

کاور-Gnome-Alone-2017

نام انیمیشن: Gnome Alone 2017 – کوتوله تنها

سال انتشار: ۲۰۱۷

ژانر: انیمیشن، کمدی، فانتزی

مدت زمان: ۸۵ دقیقه

کیفیت: WEB-DL 1080p / WEB-DL 720p / WEB-DL x265 1080p

IMDB

خلاصه داستان: وقتی که کلوئی متوجه می شود کوتوله های باغ خانگی اش، آنچیزی نیستند که واقعا نشان می دهند. حالا او باید تصمیم بگیرند که بین یک دوراهی عظیم کدام را باید انتخاب کنید. یک راه دستیابی به موفقیت بزرگ در دوره دبیرستان است و دیگری مبارزه با تروگ ها خواهد بود. کوتوله ها که گنوم نامیده می شوند، در واقع وظیفه محافظت از زمین را برعهده دارند و حال با ورود تروگ ها، باید شاهد مبارزات اساسی بین آنها باشین و در این راه کلوئی نیز باید انتخاب سختی را برای وارد شدن به این درگیری ها داشته باشد. تروگ های گرسنه هر چیزی که سر راهشان باشند را می خورند و تهدید بزرگی برای باغ خانگی کوئی محسوب می شوند. حال کلوئی با همه چیز مخالف است و باید بتواند جلوی تروگ ها را برای نابودی محل زندگی اش بگیرد. گنوم ها نقش بزرگی در این داستان دارند و می توانند کمک های زیادی را به دانش آموزان دبیرستانی کنند. دوستان کلوئی نیز وارد قضیه می شوند و سعی می کنند که کمک هایی را برای پیگیری این داستان داشته باشند.

داستان دانلود انیمیشن Gnome Alone 2017 بسیار عالی طراحی شده است و شاهد رقابت تنگاتنگ و جالبی بین دانش آموزان دبیرستانی با تروگ ها هستیم. گنوم های بامزه نیز سعی می کنند که نقش خود را در محافظت از زمین ایفا کنند و تا می توانند به عنوان یکی از بهترین دوستان کلوئی، نقش خود را ایفا کنند. این اثر توسط سازندگان محبوب انیمیشن شرک عرضه شده است و در ارائه یک دنیای جالب بسیار موفق ظاهر شده است. تروگ ها از قدرت های عجیبی بهره می برند و می توانند در نبردها بسیار هیجان انگیز ظاهر شوند. اما صحنه های بامزه و فان سری، از بهترین جنبه های این انیمیشن است.

info

When Chloe discovers that her new home’s garden gnomes are not what they seem, she must decide between the pursuit of a desired high school life and taking up the fight against the Troggs.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com