دانلود دوبله فارسی انیمیشن گودزیلا سیاره هیولاها Godzilla: Planet of the Monsters 2017

دانلود انیمیشن گودزیلا سیاره هیولاها – Godzilla: Planet of the Monsters 2017 – با کیفیت BluRay

کاور-Godzilla-Monster-Planet-2017

نام انیمیشن: Godzilla: Planet of the Monsters 2017 – گودزیلا سیاره هیولاها

سال انتشار: ۲۰۱۷

ژانر: انیمیشن، علمی تخیلی

مدت زمان: ۸۹ دقیقه

کیفیت: WEBRip 720p / WEBRip x265 720p / WEBRip x265 1080p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

دوبله فارسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان انیمیشن گودزیلا سیاره هیولاها: سال به سال نژاد بشریت پیشرفت می کند و به آینده می رود، این در حالی است که بشر، همواره توسط نیروهای جدید شکست می خورد. این نیروها هیولاها هستند و پادشاه آن ها نیز گودزیلا است. گودزیلایی به نام کاجوس که بشریت را همواره در معرض شکست قرار داده است. حال انسان ها قصد دارند که این سیاره را که دیگر در دست گودزیلاها قرار دارد، ترک کنند و به سیاره دیگری نقل می کنند. آنها تنها دو گزینه برای انتخاب دارند. یکی اینکه چندین نفر را برای تست سیاره های دیگر بفرستند و وضعیت آن برای زندگی را مشخص کنند، یا اینکه به نقشه دوم متوسل شوند و سعی کنند که با شکست دادن گودزیلاها، سیاره خود را بازپس بگیرند. این نبردها می تواندبه چنان هیجانی تبدیل شود که تاکنون ندیده اید.

پس از نیم قرن جنگ علیه هیولاهای غول پیکر، نژاد بشر تصمیم گرفته است که از سیاره زمین فرار کند و برای ایمنی نیز، گروه کوچکی را برای بررسی وضعیت زندگی به سیاره دیگر بفرستند. این در حالی است که باید اکوسیستم سیاره جدید نیز بررسی شده و این گروه بتوانند درست و حسابی ماموریت را انجام داده و نتیجه را گزارش دهند. گودزیلاها روز به روز پیشرفت می کنند و باید یک تصمیم نهایی و درست گرفته شود.

info

Years into the future and the human race has been defeated several times by the new ruling force of the planet: “kaijus”. And the ruler of that force is Godzilla, The King of the Monsters. Humanity is in such defeat, plans to leave the planet have been made, and several people have been chosen to look at a new planet to see if it is inhabitable. Realizing it’s not, though, the human race resorts to plan B: to defeat Godzilla and take back their planet.

After half-century of the war against gigantic monsters, the human race, deciding to escape the planet Earth for safety, creates a small group to go on a exhibition mission back to the planet. Only to return to a ecosystem topped and dominated by Godzilla.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com