دانلود انیمه گودزیلا: سیاره خوار – Godzilla The Planet Eater 2018

دانلود انیمه Godzilla: The Planet Eater 2018 – گودزیلا: سیاره خوار

کاور-Godzilla-The-Planet-Eater-2018

عنوان انیمه: Godzilla: The Planet Eater 2018 – گودزیلا: سیاره خوار

سال انتشار: ۲۰۱۸

مدت زمان: ۹۱ دقیقه

ژانر: انیمه، اکشن، ماجرایی

کیفیت: WEB-DL 720p / WEB-DL 1080p / WEB-DL x265 10bit 720p / WEB-DL x265 10bit 1080p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن گودزیلا: سیاره خوار (Godzilla: The Planet Eater 2018) در مورد اتحاد تمام بشریت بر علیه گودزیلای غول پیکری به نام قیدورا است که یک تخریب گر اساسی است و قصد دارد که زمین را برای خودش تصاحب کند. همه بازی ها و ماجراها در نهایت به این گودزیلای عظیم می رسد و حتی بقیه گودزیلاهای کوچک تر هم به همراه بیگانگان دیگر همراه می شوند و با سفر به زمین، قصد مقابله با وی را دارند. در واقع این یک سفر هیجان انگیز و همه جانبه است که همه را به سمت این سیاره می کشد تا بتوانند با قیدورا مقابله کنند و زنده بمانند. قدرت تخریب این گودزیلا به حدی بالا است که حتی اتحاد قدرتمندترین انسان ها و آلین ها هم یارای مقابله با آن نیست.

سایر قسمت ها

صحنه های جذاب و اغراق آمیز انیمه های ژاپنی در این سری هم دیده می شود و علاقه مندان مجموعه گودزیلا را راضی می کند. طراحی این گودزیلای عظیم و آتشین به خوبی صورت گرفته است و شما را میخکوب محو تماشای این سری می کند. شخصیت های بسیاری در این انیمه وجود دارند و شما می توانید با آن ها آشنا شوندو موسیقی تاثیر زیادی در این انیمیشن دارد و می توانید در صحنه های مختلفی که نبرد آتش و یخ است هم نظاره گر انیمه باشید. ماجراها به بچه کوچکی ختم می شود که در این اختشاش ها نمی داند به کجا برود و قرار است که ماجراهای زیادی را به چشم خودش ببیند. قیدورا به زودی به زمین می رسد و باید دید که پایان این بازی ترسناک چگونه خواهد بود. اتحاد انسان ها و بیگانگان می تواند جذاب باشد و کنتاخت هایی که آنها باهم دارند، بر زیبایی های این انیمه بیفزاید.

info

Humanity, their alien allies, and Godzilla all enter their endgame as the powerful destructive entity known as Ghidorah arrives on Earth.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

محتوای محافظت شده

لطفا برای مشاهده لینک های دانلود، عبارت عددی را در باکس مربوطه وارد کرده و تایید را بزنید.