دانلود انیمیشن سرسپردگان – Henchmen 2018 با کیفیت فول اچ دی

دانلود انیمیشن Henchmen 2018 – با کیفیت WEB-DL

کاور-Henchmen-2018

نام انیمیشن: Henchmen – هنچمن (سرسپردگان)

سال انتشار: ۲۰۱۸

ژانر: انیمیشن، کمدی

مدت زمان: ۸۹ دقیقه

کیفیت: WEB-DL 720p / WEB-DL x265 1080p

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان: انیمیشن سرسپردگان (به انگلیسی: Henchmen) در جهانی پر از ابرقهرمانان شرور و خائنین پس فطرت جریان دارد و سلطه جهانی این ابرقهرمانان کل دنیا را فرا گرفته است. یکی از این ابرقهرمانان باید از کارهای خودش دست بردارد و بتواند به جنگ با همه آنها برود. داستان این انیمیشن از جایی شروع می شود که یک قهرمان برمی خیزد و قصد دارد که رهبری یک گروه درستکار را برای نبرد با خائنین برعهده بگیرد. رهبری این گروه به دست هنک سپرده شده است و باید بتوانید از سلاح نهایی برای رویایی را اتحادی از شیاطین استفاده کنید. هنک باید با گروه بزرگی از خائنین رقابت کند و از سلاح های هر کدام از قهرمانان گروه خودش استفاده کند. این انیمیشن به شما نشان خواهد داد که تنها یک قهرمان می تواند همه چیز را عوض کند و باعث وجود تغییرات بزرگی شود.

طراحی شخصیت ها در انیمیشن Henchmen 2018 به بهترین شکل ممکن صورت گرفته است و شاهد دیالوگ های کمدی و خنده دار بسیاری در این انیمیشن هستیم. پسرکی قصد دارد که اوضاع را عوض کند و در نقش یک قهرمان باشد. او کارگر یک شرکت است و وظیفه تمیزکاری دارد. اما روزگار او را در مسیر تازه ای قرار می دهد و کم کم تبدیل به یک ابرقهرمان می شود. قدرت هایش را در ابتدا نمی تواند کنترل کند و بالاهای زیادی سرش می آید؛ اما در نهایت می تواند موجب تغییرات بزرگی شود. این ماجراجویی بسیار هیجان انگیز است و هم گروهی هایش هم او را همراهی خواهند کرد. ابرقهرمانان شرور هنک را از مسیرش جدا می کنند و باید دید که تا چه حدی این گروه می تواند به رهبری هنک بر این شروران شیطانی چیره شود.

info

In a world of super-villains, evil schemes and global domination, someone has to take out the trash. Welcome to the world of Henchmen, third class. When a fresh-faced new recruit joins the Union of Evil, he is assigned to a motley crew of blue-collar workers led by fallen henchmen Hank. But when The Kid accidentally steals the super villain’s ultimate weapon, Hank must break his risk-nothing code to save the boy he’s befriended, even if it means becoming the one thing he has always avoided being: a hero.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs