دانلود فیلم آموزش طراحی بلیط رویدادها در فتوشاپ و ایلاستریتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

در کلاس آموزش فتوشاپ و ایلاستریتر شما می توانید نحوه طراحی بلیط مناسبت های مختلف را فرا گرفته و دوره آموزشی پیشرفته طراحی را توسط بهترین نرم افزارهای این حوزه تجربه نمایید. شما در صورت مبتدی بودن در کار با فتوشاپ نیز می توانید این دوره را تجربه کرده و به پیشرفت بسیار فوق العاده ای برسید. این پیشرفت در سایه استفاده از ابزارهای خاص در این دوره خواهد بود و شما می توانید در کنار یادگیری یک پروژه خاص آموزش عمومی استفاده از ابزارها را نیز برای خودتان داشته باشید. شما در ابتدای دوره ابتدا می توانید بلیط کنسرت های موسیقی را طراحی و تولید کرده و المان های مختلف را برای این بلیط اضافه نمایید.
با دانلود دوره آموزش فتوشاپ کاربران می توانند در نهایت از برنامه Illustrator نیز برای تکمیل پروژه خودشان استفاده کرده و از ترکیب برنامه ها نیز در این دوره مطالبی را فرا بگیرند. شما باید به صورت گام به گام پیش رفته و بتوانید آنچه را که نیاز دارید را در مورد چگونگی ایجاد یک بلیط فرا بگیرید. شما به عنوان یک فتوگرافر نیز می توانید وارد دوره شده و کلاس آموزشی فوق العاده ای را در کنار دیگران تجربه نمایید. دوره دارای بخش های متنوعی است که باعث شده است تا افراد بتوانند یک چیز منحصربفرد را مشاهده نمایند که قبلا چنین دوره ای را ندیده باشند. برای دانلود فیلم آموزش فتوشاپ و Illustrator می توانید از طریق لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مجموعه : How to design Event Tickets in Photoshop and Illustrator

مدرس : Jestoni Esteban

مدت زمان : ۱ ساعت و ۱۹ دقیقه

فرمت تصویری : AVC 1280×720

فرمت صوتی : AAC 44KHz 2ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-فتوشاپ

دوره های آموزشی :

– مرور کلی درس
– معرفی بلیط های کنسرت
– طراحی پس زمینه
– جزئیات بلیط
– افوزدن متن
– پایان طراحی
– معرفی بلیط های فیلم
– طراجی جزئیات بلیط
– پایان طراحی

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-فتوشاپ

info

About This Class

In this class, you are going to learn how to design an event ticket from scratch. If you are photoshop beginner, this is a perfect class for you. For our class project, we’re going to design two tickets. The first one is concert event ticket and we’re going to use adobe photoshop for this.

The other project is a vintage movie ticket, this time we’ll be using adobe illustrator. I will show you step by step on how to create these class projects. By the end of the class, you’ll have the confidence to design your own ticket on photoshop or illustrator. If you haven’t designed something like this before, I’m sure you’ll enjoy this one.
Courses :
Overview of the class
Concert Ticket Introduction
Background design
Ticket details
Adding Text
Finishing the design
Movie Ticket Introduction
Ticket Detail design
Finishing the design

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 390 مگابایت
  • تاریخ انتشار: August 2017
  • منبع: Skillshare
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

How to design Event Tickets in Photoshop and Illustrator

دانلود از لینک مستقیم

ADs