دانلود فیلم آموزش طراحی و نقاشی با Paint

با دانلود فیلم آموزش How to do painting on Computer Paint شما کاربران به خوبی می توانید اطلاعات لازم در مورد رنگ ها را آموزش دیده و در بخش های مختلف طراحی گرافیکی از این دانش خود استفاده نمایید. برای این منظور شما باید بتوانید با نرم افزار پینت به خوبی کار کرده و هر گونه مشکلی که در این زمینه داشته اید را مرتفع نمایید. برنامه به زبان ساده و کاربردی نوشته شده است و بنابراین شما برای طراحی مشکل خاصی نخواهید داشت. تمامی نکات این نرم افزار در این دوزه به خوبی آموزش داده خواهد شد و تکنیک های لازم نیز در این زمینه به شما گوشزد خواهد شد.

با دانلود این دوره کاربران می توانند به خوبی با تکنیک های گفته شده اخت شده و با پینت به صورت حرفه ای تری کار کنند. مجموعه ابزارهای کاربردی در این زمینه مطرح خواهد شد و کاربران می توانند به خوبی توانایی های طراحی تصاویر را در این برنامه بدست آورند. از رنگ آمیزی و قابلیت چرخش در بحث های مختلف گرفته تا رسیدن به توانایی کار با ابزارها همگی در این دوره مطرح خواهد شد. شما کاربران هم اکنون می توانید از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان دوره: How to do painting on Computer Paint

مدت زمان: ۳۷ دقیقه

مدرس: Shehryar Anwer

فرمت تصویری: AVC 1280×720

فرمت صوتی: AAC 44KHz 2ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

دانلود-فیلم-آموزش-How-to-do-painting-on-Computer-Paint

دوره های آموزشی:

– معرفی
– چرخش و انتخاب رنگ
– مداد و پاک کن در پینت
– رنگ آمیزی و چیدن در بین رنگ ها
– نقل قول ها در نقاشی

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید)

دانلود-فیلم-آموزش-How-to-do-painting-on-Computer-Paint

info

Description
In this Course, You will be able to learn a complete information related Paint. You can learn different sections that are full of huge knowledge in a lot aspects. The every tool or thing present in paint application discussed rarely and clearly without any issue or problem.

Easy and simple language used to learn information related to it. From A to Z means all points discussed about this application. Its a fantastic info through which we can gain knowledge about techniques of tools that can be applied to draw different abilities of Images. Coloring, Selecting and Rotation of Images are explain by me which will really helpful for you.
Courses:
Introduction
Rotation and Selection in Paint
Pencil and Eraser Use in Paint
Coloring and Picking in Paint
Quotations in Painting

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 88 مگابایت
  • تاریخ انتشار: August 2017
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 14.99 یورو
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود با لینک مستقیم