دانلود فیلم آموزش گسترش تجارت آزاد

موضوع دانلود فیلم آموزش How to Expand Your Freelance Business در مورد شایع ترین مدل کسب و کار در دنیای تجارت می باشد که همان تجارت آزاد می باشد. شما در این دوره می توانید ملزومات این کسب و کار را به خوبی متوجه شده و اشکال گسترده این کسب و کار را بررسی کرده و آن را گسترش دهید. شما برای این منظور باید بتوانید زمان و پتانسیل لازم افراد خود را متوجه شده و بتوانید بهترین ثمره ها را از آن داشته باشید. برای این منظور این دوره برای شما حاضر شده است تا بتوانید مدیریت کارها را برعهده گرفته و بتوانید به خوبی کسب و کار خود را گسترش دهید.

با دانلود این دوره تعطیلات خود را برنامه ریزی خواهید کرد و می توانید احتمال موفقیت در یک کار را به صورت تخصصی بسنجید. مدل های کسب و کار در این دوره بررسی می شوند و شما می توانید تمامی محصولاتی که در این عرصه تولید می کنید را تغییر داده و روند آن را به صورت افزایشی تنظیم نمایید. مشکلات بزرگی که در این عرصه وجود دارند به خوبی بررسی شده و کاربران می توانند به خوبی بررسی جامعی را در این مورد داشته باشند. شما کاربران هم اکنون می توانید برای دانلود فیلم آموزش How to Expand Your Freelance Business از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایید.

عنوان مجموعه: How to Expand Your Freelance Business

مدرس: Nina Kolari

مدت زمان: ۳۳ دقیقه

فرمت تصویری: AVC 1280×720

فرمت صوتی: AAC 44KHz 2ch

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

دانلود-فیلم-آموزش-How-to-Expand-Your-Freelance-Business

دوره های آموزشی:

– معرفی دوره و مربی
– درآمد منفل برای مترجمان آزاد
– بخش پاداش دوره

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-فیلم-آموزش-How-to-Expand-Your-Freelance-Business

info

Description
Most common freelancer business model is to provide services by the hour or per project. Nothing wrong with this business model, but it does impact hugely on your growth potential as everything is tied to you and your time.

Starting an agency is not an easy task either and managing other freelancers may not be your cup of tea. How can you as a freelancer keep you business going when everything is tied to you and the hours of the day? And what happens if…

-> you are ill?

-> you want to take holidays?

How do you make meet ends then? Mostly likely you make nothing during this time!

A huge problem that all freelancers face, including me until…

I changed my business model to include products and it changed everything!

Although I kind of hate the term “make money when you sleep”, it is true for me. Because of my products I often wake to a payment notifications – and I can tell you, nothing beats that feeling!

This is where product creation comes into play.

– You already have necessary expertise

– You have necessary tools

– You have client base ready

This course is designed to open your eyes to re-designing your freelance business model and to give you ideas how you can turn your service business to include products that make you money while you sleep.

This is what I did with my business and it totally changed my business and life. Plus I found a new passion – course creation!

All you need is a will to try it out, rest is just production (and that is simple)!
Courses:
Introduction to the course and instructor
Passive Income for Freelancers
Bonus Section

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 93 مگابایت
  • تاریخ انتشار: November 2016
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 15 یورو
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

How to Expand Your Freelance Business

دانلود از لینک مستقیم

ADs
تبلیغات